Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire fontos fotót adni/kül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos fotót adni/küldeni a násznépnek az esküvő után?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam ezen, mert eddig úgy gondoltam, hogy illik és igen is fontos része az esküvőnek. Már csak az 'utógondozásban'is ...

Viszont leginkább (már amennyire tudom) ezzel köszöni meg a pár, hogy részt vett a násznép az esküvőn.

Mi pedig az esküvőn már 3 féle ajándékkal is kedveskedtünk a meghívottaknak.


Ezek után még elvárható, hogy a pár fotót is adjon/küldjön?


Amikor mi voltunk esküvőkön, akkor volt, hogy kaptunk utólag. Bevallom őszintén, akármennyire is jó barátokról/rokonokról volt/van szó, mindig a fiókban landoltak a képek.


Véleményetek?


2012. máj. 23. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mint írtad, háromféle ajándékot is adtok a násznépnek. Én ezek után már túl soknak érezném az utólagos fényképet is..
2012. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

anyum keresztlánya esküvőjéről úgy lett képünk, hogy én is fényképezte, é az igazi fotós által készített képek úgy lettek, hogy amikor megérkeztek az előhívott képek akkor a rokonság végig nézte és mindenki abból rendelt utólag ami tetszett neki persze saját költségre a pár nem fizette ki.

Szerintem ez így teljesen korrekt aki akar képet az a saját költségére kérhet.

2012. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem illene. Mi kb egy éve voltunk egy esküvőn egy nagyon kedves rokonnál, akikkel sajnos csak ritkán tudunk találkozni. A menyasszonytáncra nagyon sok pénzt adtunk nekik és ők annyit sem tettek meg, hogy a képeket elküldjék az esküvőről. Pedig azóta már baba is született és róla sem tudunk semmit.

Szerintem pár fénykép a legkevesebb, legalább a közeli rokonoknak.

2012. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az esküvőről magáról kb. 12 ezer képünk van úgy, hogy 1 hónap alatt kaptuk meg a fotósunktól is (ő maga csinált 4ezret) és a násznéptől.

Lényegében nem volt olyan pár/barátunk vagy család, aki/akik ne fényképeztek volna.

2012. máj. 23. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
csak egy részk kapott,szülők komplett albumot és kitehető képet,testvér,nagyszülő kitehető képet (ők kérték,választották a keretet),és pár rokon,barát sima 9x13as képet
2012. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Mi is fényképeztünk, de azért jól esett volna. A fényképész sokkal szebb képeket csinált.

Lehet, hogy neked ez nem számítana, de nem tudhatod másoknak mennyire fontos. Vannak akik ragaszkodnak az efféle emlékekhez.

2012. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akitől ajándékot kaptál, annak illik adni egy fotót. Lehet, hogy most a fiókban landol a kép, de évek múltán mindenki szívesen emlékszik vissza és örömmel nézegeti a régi képeket. Nem albumokat, sorozatokat kell adni, ki kell választani egyet, s a rokonok, barátok egységesen azt kapják. Ez a kép nem a mának szól, ez egy emlék.
2012. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor esküvőn voltunk mi mindig olyan képet kaptunk (persze utólag) amin a pár van és a családunk. Nem biztos, hogy mindenhol szokás, de felénk igen, hogy a násznéppel is külön fotózkodik a pár (szülők, barátok, koszorúslányok, családok stb)
2012. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is az előttem szólóval értek egyet. Szerintem egy csoport képet kellene elküldeni mindenkinek.


Mondjuk amikor az én unokatestvérem nősült, ők esküvői újságot küldtek, családonként egyet. Ebben csak fekete-fehér fotók vannak az esküvőről és a nászútjukról, meg egy-két vicces hozzászólása képekhez, meg poénos hirdetések, mint például:"Eladnám összes 39-es méretű lábbelim, mert a férjem az ígérte a tenyerén fog hordozni." Meg egy névsor a végén a meghívottakról.


Semmi extra az egész, egy lézernyomtatóval lett kinyomtatva, és össze lett tűzve. Szerintem nagyon ötletes és sok év múlva is jó elővenni. Ja meg raktak mellé egy színes képet, amin ők ketten vannak. Ennyi. Szerintem egyedi és maradandó is egyben.

2012. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 loorien ***** válasza:
Szerintem nagyon jo otlet csoportkepet kuldeni, illetve olyan kepet, amin a vendegek vannak rajta a parral vagy akar az ifju par nelkul. Tavaly voltunk egy eskuvon, ahol a fotos lefotozta a parokat/csaladokat is. Kesobb ebbol kaptunk egy peldanyt, s olyan szep kep volt rolunk, hogy kinagyittattuk es kitettuk a falra. Bar a par nincs rajta a kepen, errol megis mindig eszunkbe jutnak.
2012. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!