Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet tenni, ha a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a a vőlegényemet egy tinilány akarja elcsábítani?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel 1 éve vagyunk együtt, van egy ismerőse, akit gyerekkorától ismer, mert az apjával jóban vannak és a csaj teljesen bele van esve. Emaileznek, a csaj mindenféle hülyeséggel megkeresi, a vőlegényem meg leáll vele és facebookon a képeit kedvelgeti, meg elvisz neki dvd-t, kiír neki cd-ket stb. A vőlegényemet kérdőre vontam, hogy nem gondolja-e, hogy túlzásba viszi, azt mondta, hogy nem, mert barátok. De nem hiszem, hogy az normális, ha a a csaj hívja, akkor elugrik mindenféle kérésre. Múltkor haza is vitte, mikor a lány sétált haza. Facebookon ha kitesz egy zenét a vőlegényem, rögtön odakommentel és olyanokat irkálnak, hogy együtt mennek a következő koncertre. Oké, hogy régebb óta ismerik egymást, de szerintem vannak határok, mit tehetnék? A lány még csak 18 éves.
2012. máj. 23. 15:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semmit. Ha mind a ketten benne vannak a buliban, akkor ugy is megtorténik a dolog.
2012. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
ezekszerint a parod is benne van a jatekban.
2012. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Mit lehet tenni? Fel lehet bontani az eljegyzést.
2012. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
Csak szemlélődj, ne avatkozz bele. Ha valóban szeret téged, felesleges féltékenykedni, ha pedig mégis félrelép, balgaság lenne összeházasodni. Azaz minden úgy fog történni, ahogy történnie kell.
2012. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
34 éves ember, de ennyire leáll a fiatalokkal. Elhiszem, hogy a csajnak tetszik, mert kenyérre lehet kenni, jóképű, a kislányoknak mindig tetszik. De elegem van ebből, hogy nem tudja, hol a határ.
2012. máj. 23. 15:12
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha a párod menni akar, segíts neki csomagolni. Kár visszatartani. Én biztos nem viselném ezt el. Mondjuk mi nem is vagyunk ilyen facebook függők, szerintem csupán kapcsolatrombolásra jó, meg igen, kis 17-18 évesek meztelen képeit kiteszegetni. Nem normális ez a helyzet az biztos, el kéne beszélgetned vele, ha másképp gondolja, jobb ha elengeded. Sajnálom, engem is megőrjíteni a helyzeted! :(
2012. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%
Hát a vőlegényednek nyilván tetszik ez a játék, de ezt 100-ból 99 pasi ugyanígy csinálná! A legjobb, amit tehetsz szerintem, pont nem az, hogy balhézol, mert azzal csak a nő karjaiba taszítod - ő lesz majd a megértő, kedves, szemben a "hárpiával". Ha "ügyes", akkor még rá is tesz egy lapáttal. Szóval én a következőt javaslom: biztosítsd a vőlegényed, hogy maximálisan megbízol benne! És még jobb, ha a csajjal is tudatod ugyanezt! Nem ellenségesen, hanem barátilag, hogy te tudod, hogy hízeleg a hiúságának a csaj közeledése, és téged nem zavar, mert bízol benne, hogy úgysem csalna meg! Ez tapasztalat, működik! :D
2012. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
23%

Persze amikor a férfiak szoktak féltékenykedni a nőjük férfibarátaira, akkor annak sosincs alapja, akkor ahhoz semmi joguk sincsen. ;)

Szerintem eléggé szánalmas, hogy egy 18 éves lányra vagy féltékeny, és ez megmutatja, hogy mennyire bízol a párodban. Ilyen hozzáállással ne menj hozzá semmiképpen sem, neki is jobb lesz, mintsem egy házisárkánnyal, aki majd minden nőre fúj, akivel a férje csak szóba áll.

2012. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
Ha az én párom ilyet tenne,már nem lenne a vőlegényem.
2012. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
Tehát 34éves a vőlegényed,naná bejön neki egy 18éves.Hát lehet löttek annak az esküvőnek.Be szerelmesedik észre se veszi.vagy nem is akarja észre venni.De jó uton halad felé
2012. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!