Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre vagyok hivatalos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vagyok hivatalos, viszont a vőlegényemet konkrétan nem hívták meg. Rákérdezhetek a párnál, hogy jöhet-e a barátom is?

Figyelt kérdés
Látták már a páromat, de konkrétan nem tudják mi a helyzet. Nélküle viszont nem szeretnék elmenni, és Ő sem örül neki, ha egyedül megyek (illetve csak szüleimmel és öcsémmel). Én is elvárnám ugyanezt tőle is, és nem szívesen engedném el egyedül. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Nem gondoljátok cikinek vagy bunkóságnak, hogy rákérdezek? Elvégre meg kellett volna kérdezniük, hogy van-e valakim, vagy mi a helyzet a párommal...
2009. júl. 1. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hat eleg bunkosag volt nem megkerdezni...

hat alpbol ha nem hivnak a paromat akkor nem mennek el. ne vgeyenek mar gyerekszamba, hogy megcsak meg sem kerdik...

mondjuk estem mar egyszer pofara, mikor ezen paraztam, es az illeto azt mondta hogy magatol erthetodik, hogy engem is var sok szeretettel, csak nem gondolta, hogy kulon is kell szoljon...

hetvegere viszont en is hivatalos vagyok egy eskuvore, szoltak a paromnak h vihet ha akrok menni. szerintem kerdezz ra, lehet, hogy csak elfelejtettek megkerdezni h van-e valakid.

egyebkent ha kaptal kulon meghivot akkor nem is kerdeses, hogy viheted-e a parodat. ha nem kaptal kulon meghivot akkor nem tudom mi a helyzet...

2009. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem bunkóság.Főleg ha közel állsz hozzájuk.Én megkérdezném.
2009. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Holnap jönnek a meghívóval, és ültetőkártyák is lesznek...szóval emiatt is szeretném megkérdezni, mert gáz lenne, ha csak elvinném magammal és aztán nem tudna leülni...

2009. júl. 1. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

figyelj!

vmi mszp-snek

nemrég volt esküvője...anyum hivatalos volt rá,de a férje (nekem nem apám) nem volt rá hivatalos,de csak mert anyum régen vele egy suliba járt(az mszp-ssel). az egyik barátnőjét vitte magával,ugyhogy sztem viheted:D

2009. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan egyszerű ez így. Ha holnap mennek személyesen meghívni és még nem tudják,ohgy vőlegényed van akkor neked illik felhozni a témát. Hogy ne haragudjatok, de már nem ennyien hanem annyian vagyunk ,mert nekem vőlegényem van. S így minden gond megoldódik.

Nem bunkóság,hogy nem gondoltak rá, hiszen te írtad nem tudhatták. Nem vagyunk kötelesek minden rokonunk teljes társas életét figyelemmel kísérni.

Nem lesz semmi gond.

2009. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A meghívón ugy szokott szerepelni hogy "...Önt és kedves családját..."

nálam ebbe a vőegény automatikusan beletartozik.

2009. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Persze, várd meg, hogy átadják a meghívót. Szerintem akkor fogják mondani. Ha véletlenül elfelejtik, akkor viccesen rákérdezhetsz. Nekünk is most lesz, és természetes, hogy akinek párja van, azt hozza. Mondjuk annyit kértünk a barátoktól, hogy akinek most van, és mondjuk előtt összejön kb. 1 hónappal vagy két héttel vkivel, azt ne nagyon hozza már el, ha nem muszáj, mert az ülésrendet így sem volt egyszerű összehozni, meg a hely is szűkös. De, akinek már több éve van párja, azt természetesen belekalkuláltuk, mégha nem is ismerjük annyira.
2009. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem ciki szólni. Ő már hozzád tartozik, és ha nem számonkérően, követelőzve közelítesz, biztos vagyok benne, hogy nem fog problémát okozni! :) A lényeg, hogy illik szólni, nem csak úgy beállítani vele, illetve illik időben szólni, hogy valakit viszel, hogy legyen helye, számoljanak rá is kaja ügyilek, ilyesmik.
2009. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!