Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tudnám lebeszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám lebeszélni a vőlegényemet hogy az esküvőnkre ne halványsárga ingben jöjjön hanem fehérben?

Figyelt kérdés
Most voltak vásárolni anyukájával és vettek egy sárga inget és teljesen beleszerelmesedett, ami nekem is tetszik, de nem esküvőre.Nekem a hagyományos fehér ing tetszik,már veszekedünk miatta és nem tudunk megegyezni!!!Mit tegyek???
2009. ápr. 17. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan, neked ennyire fontos a külsőség? Én hagynám, ugyanis az a fontos, hogy szeretem...
2009. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen öltöny lesz rajta? Fekete? És neked milyen ruhád lesz? Ha hófehér ruhád lesz, akkor érvelj ezzel, hogy nem mutatnak jól együtt. De ha ekrü például, és neki is világos öltönye lesz, akkor szerintem semmi akadálya a sárgának. Én nyáron voltam esküvőn, ott például ekrü volt a ruha, meg a vőlegény öltönye is, valami hasonló inggel. De ha sárga ing lett volna rajta, akkor is összeillettek volna.
2009. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

hát igen is fontos kérdés, mert ha nem nézel ki jól a képeken akkor örök életedben bánni fogod, és kétszer nem lesz esküvöd jobb esetben.


Szóval ha fehér ruhád lesz, akkor beszéld rá hogy egymás mellett furin fog kinézni, de ha neked sem lesz fehér a ruhád akkor nem gond.

Amivel érvelhetsz hogy ha lesz menyecske ruhád akkor oda vegye fel a sárga inget.


Igaz nem érdemes ezen nagyon veszekedni, de fortéjjal megoldható. Amúgy ezt jól tanuld meg mert egész életedben kell használnod a fortélyokat. mert veszekedni ilyeneken nem érdmes.

2009. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
mondd meg neki, hogy akkor te halványzöld ruhában fogsz megjelenni, ugyanis te meg azt a színt szereted :D ha nem fogja zavarni, vidám esküvőtök lesz, ha meg igen, érteni fogja a célzást.
2009. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vegyél Te is ekrü ruhát.

Talán jól áll neki, azért akarja.

Határozzátok meg az évszak-típusát a vőlegénynek.

Ha tavasz vagy ősz típus, akkor semmiképp ne akard lebeszélni, akkor hadd esküdjön olyanban ami jól áll neki! Ha már megvan a ruhád, akkor utalgass rá, hogy halványsárga csokrot szeretnél, azt úgyis az inghez szokás hangolni, és akkor meglesz a harmónia.

Nem lenne jó, ha egyből az esküvőn lemondana arról, ami tetszik neki, mert te lebeszéled, nem lenne jó szimbólum az induláshoz. Ne veszekedj, ha az ing szép! Puszild meg és kész.

2009. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Nemrég voltunk egy esküvőn, a (szőke)vőlegény rügyzöld ingben volt, a menyasszony (barna) fehérben, de a kis díszítésekkel az inghez hangolták - nagyon szépek voltak.

Lényeg, hogy az öltönyéhez illjen és téged se üssön agyon. Nem kizárólagos divat már a hófehér.

Ne akaratoskodj, ilyenkor úgyis minden férfi azzal húzza, hogy igába hajtja a fejét, meg ő is megadta magát.. és vége a szabadságnak - ne erősíts rá erre az érzésre!

Majd ha Te leszel vőlegény, fehéret veszel fel:)

2009. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha abban érzi jól magát, hadd vegye fel.

Esetleg a menyasszonyi csokrodban lehetne valami hasonló színű virág, ami harmonizál az ingével.

2009. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom én már most terrorizálni, de nagyon rosszul jött mert minden piros lett rendelve,csokor és dekorációk és 1 hetem van hogy mindent átvariáltassak és könnyebb út lenne ha ő venne fehéret nem?Neki fekete öltönye lesz, nekem hófehér ruhám.ne értsétek a veszekedést durvának, csak pár napja vitatkozunk ezen és nem tudunk kompromisszumot kötni.
2009. ápr. 17. 18:41
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Az anyós így akar veled kib@szni, hogy rábeszélte a fiát erre az ingre. Ha nagyon nem hajlik a fehérre, szerintem fogadd el, ne stresszed magad, próbálj pihenni és örülni az esküvőnek.

Sajnos én hetekig idegeskedtem az esküvő előtt hogy minden rendben legyen, így észre sem vettem hogy miről is kellene szólnia ennek az alkalomnak, csak ugráltam hetekig és intézkedtem mint valami esküvőszervező! :-)

2009. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Közlöd vele, hogy vagy a fehér ingben jön, vagy nem lesz esküvő.

Drasztikusabb esetben beszélj az anyukájával, hogy szerinted a halványsárga nem elegáns.

2009. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!