Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ismer valaki ügyes fodrászt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki ügyes fodrászt Bp-en a 11. kerületben, aki szombaton is dolgozik és vállal esküvői frizurát normális áron?

Figyelt kérdés
A saját fodrászom sajna hétvégén nem tud dolgozni, és évek óta nem voltam másnál.

2012. máj. 25. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Kosztolányin a Juhász Hajszalonban az egyik fodrász anno elvállalta, hogy szalagavatóra vasárnap csinálja meg a hajamat. Esküvői frizurában nem tudom, milyen, nekem szép kontyot csinált, talán 4000 Ft körüli összegért. Mondjuk engem évek óta ismert, hozzá jártam, de próbáld meg, hátha. Előtte egy hónappal kellett mennem, akkor vágott és megcsinálta a kontyot, hogy lássuk, hogy áll, hogy tart.
2012. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szió!


Énis a 11. kerben lakom 3 hét mulva lesz az esküvőm.nektek mikor lesz? Az én fodrászom a kálvin téren van és házhoz jön.Ha kell a száma írj privibe.

2012. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
11. kerületben Xénia fodrászat (Etele út-Tétényi út sarkához közel), itt a Xénia nevű csajhoz kell menni :) vállal szombaton is, csak jó előre meg kell beszélni vele, mert nagyon telített általában, pontos árat nem tudok esküvői hajra, de a többi ára teljesen korrekt, és nagyon ügyes.
2012. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!
2012. máj. 28. 20:17
 5/6 anonim válasza:
Szia!Én vállalok!Ha még érdekel!Kimegyek házhoz!Ha érdekel irj !
2012. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
valaki tudja xénia teljes nevét?
2012. nov. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!