Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat meg szeretném lepni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat meg szeretném lepni Valentin napon, hogy kiveszek egy szállodai vagy panzió szobát és eltöltünk végre egyedül egy jó kis estét. A 3. kerületben hol találok valami normális helyet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és nem horribilis árért persze. :)

22/L

2011. febr. 6. 15:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjetek vidékre, hagyjátok itt ezt a hülye fővárost.
2011. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk erre már én is gondoltam csak az a baj,hogy nekem nincsen még autóm a páromé meg éppen szar és nem tudom,hogy 14-ére meg jólesz vagy sem.

Vonatozni-buszozni meg nem nagyon szeretek.:S

2011. febr. 6. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont Óbuda? Nagy ez a város, nem hiszem, hogy pont az számítana, hogy Óbudán legyen a szállás. Meg tényleg vidéken sokkal olcsóbbak a szállások, legalább kiruccantok valahová.

De ha feltétlen Óbuda kell, találtam neked egyet a neten:

[link]

2011. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nézegettem most a vidéki szállásokat és igen...igazatok van, lehet megpróbálkozok kocsit szerválni valahonnan mert nem lenne rossz itt hagyni a várost egy kicsit. :)

2011. febr. 6. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Vonat se olyan katasztrófa.
2011. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én is csak ezt tudom mondani sokkal jobb egy kis településen mint ebbe a nagyvárosba .

túl zajos:) :P :O

XDD

2011. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!