Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nyáron lesz az esküvőm, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron lesz az esküvőm, a csokromat reggel hozzuk el a virágostól. Szerintetek mennyire hülyeség berakni a hűtőbe, hogy ne fonnyadjon össze az esküvőig?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
most jól értem hogy holnap hozzátok el a nyári esküvőre? :D
2012. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mennyire hülyeség berakni a hűtőbe, hogy ne fonnyadjon össze az esküvőig?"


nagyon


nem tudom, milyen virágból lesz a csokrod, de ma már minden menyasszonyi csokrot úgy készítenek el, hogy kibírjon egy napot

a hűtéssel inkább csak ártanál neki

tedd hűvös helyre, de ne a hűtőbe

2012. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy érti, hogy esküvő reggelén?:S

Szerintem elvileg bírnia kellene anélkül is. Milyen virágokból áll?

2012. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vízbe tedd, és hűvös helyre, de ne hűtőbe. Ha hűtőbe teszed, és lehűl, majd kiveszed és lecsapódik rajta a pára, az egész be fog barnulni és tönkremegy...
2012. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg, illetve amikor éppen nincs "használatban", mindig legyen hideg vízben. Egyesek szerint, hirtelen sokkolja a növényt az is, ha hirtelen forró vizet kap, majd ismét hideget, kinyílik, visszanyeri a formáját egy kis időre, de ezt még nem teszteltem. Minden esetre a hűtő szerintem is badarság. Inkább hűvös, árnyékos helyen tartsd vízben, amíg nem kell hurcibálni magaddal. :)
2012. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő reggelén hozzátok el, remélem (félreérthető a kérdésed). De ne izgulj, az esküvői csokrok sokat kibírnak, estig tuti, hogy nem lesz bajuk, de még másnap sem (nekem egy észrevehetetlen szivacsszerű valamibe voltak beledugva a virágok). Hűtőbe ne tedd! Sok boldogságot!
2012. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
vőlegényem egyszer már volt nős, az 1. esküvőjén a volt felesége tulipán csokrot akart, amit bizony a virágboltos hűtőben tárolt.
2012. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
tegyél a vizébe cukrot. ne sokat! anyukám virága szépen bírta tőle legutóbb :))
2012. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

De azok a hűtők száraz levegősek, és nem olyanok, mint a te kajás hűtőd. :) Nem hülyeségből írtam, amit...


-virágos-

2012. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Te ismerted a pasid első feleségét is? Csak nem te voltál a koszorúslánya?
2012. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!