Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vendégként milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vendégként milyen ruhát vegyek fel? Tudom, uncsi kérdés, de kérlek, help me!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: kereszttesóm júni 9-én megy férjhez.Délután lesz a ceremónia,lesz templomi és polgári is.Utánna nem hagyományos lakodalom lesz,hanem egy ilyen sacc per kb 80-90 fős kertiparti feelingű dolog,bográcsozással egybekötve(üstben főzik a pörit)Ilyen kötetlen jellegű családi összeföffenés,de lesz azért zene is,ahogyan azt kell:)

Namármost,fogalmam sincs,mit vegyek fel..Keresztapám azt mondta,hogy ő is csak a szertartáskra öltözik ki, a lagziba kb rövidgatyába lesz...

Jó,azzal nincs is semmi gondom,hogy a lagzis részében mibe legyek,mert át akarok majd öltözni...

Nade..szertartásokra mit vegyek fel?

Tavaly is voltunk lagziba,másik unokatesómékéba..ott egy nagyon csinos ruhát varratunk..abba belefogytam,és beszűkítettni már nem tudjuk,nem vállalja a varrónő...

De nem is akarnám felvenni...csicsamicsás...

Most valami egyberuha-maxiruha félére gondoltam...CSAKHOGY molett testalkatom van.pociban kicsit erős vagyok sajna...nem az az elfolyós,de erős...hogyan állna az nekem?

Tudnátk valami csini rucikat belinkelni?Hozzá valami cipő vagy inkább szandál is kellene,de az is bajos...széles a lábfejem:(((

Segítenétek?Semmi ötletem sincs sajnos...


2012. máj. 28. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legjobb lenne, hogyha felpróbálnál néhányat abból a fazonból, amire gondoltál(egyberuha-maxiruha), esetleg egy őszinte barátnővel, aki megmondja, hogy jól áll-e. Google-ön keress rá a molett alkalmi ruhákra, hogy ötletet meríts :)
2012. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, mert ugye az sem mindegy.
2012. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maxiruhát csak akkor vegyél fel ha megvan hozzá a magasságod is.
2012. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kétrészest vennék/csináltatnék. A szoknya egyszerű szabású, inkább trapéz alakú, a felsőnek meg a pocinál rafinált szabást, szép dekoltázst, hogy oda vonzza a tekintetet.Igen, nehéz széles lábfejre, néztem a D.manban,mindegyik egy kaptafára-alig van feje, és szorítja a széles lábfejet, pláne ha beledagad a láb. A gumis megoldásúak meg nem gálacipők. De mégis a kényelem a mérvadó ilyenkor. Szorongjon a menyasszony, bár azok is lerúgják, s papucsot rejtenek a ruha alá - ahogy tapasztaltam:))
2012. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy tök egyszínű mazi ruhát, amit a szertartáson szép, színben harmonizáló kiegészítőkkel dobsz fel:virág a hajba, azonos színű karkötő, cipő táska stb.Pl egy lazac színű zseniális lenne.Aztán ha kerti parti, szép kiegészítők eldob, és egy sarut vegyél fel hozzá.Válassz olyat amit egyébként az alkalomtól eltekintve egész nyáron tudsz hordani.
2012. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!