Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti lemondanátok esküvő után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lemondanátok esküvő után a lagziról? Egyáltalán hogy zajlik egy esküvő lagzi nélkül?

Figyelt kérdés

Menyasszonyi ruha lenne, ezért elmennénk egy szép helyre fényképezkedni. Utána polgári, templomi esküvő. Majd étteremben vacsi kb. 30 fővel.


De csak egy vacsival nem túl lapos a hangulat? Nem hiányzik egy zenekar tánccal? Mondjuk, ha megvacsoráztunk 2 óra múlva lelép mindenki és kész?

Olyan nehéz így elképzelni...


2012. máj. 30. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Ahol én élek, ott az a szokás, hogy a polgári esküvőt külön rendezik meg (szolíd esküvő, utána vacsora) és a templomit pedig nagy lagzival együtt.


Úgyhogy tapasztalatból mondom, hogy igen, a "csak vacsora" lagzinak unalmas a hangulata, maximum egy jót lehet beszélgetni. Ha mást nem, találj ki játékokat ami kicsit feldobja a hangulatot.


Egyébként mindenkinek más a szíve vágya, van akinek kicsi, van akinek nagy lagzi. Ennek semmi köze nincs a házasság sikeréhez.

2012. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk a vacsorán 20-an voltunk mindössze. CD-ről ment zene. Én is azt hittem, hogy ilyen beszélgetős vacsi lesz, ehhez képest hatalmasat buliztunk, mindenki táncolt és remek hangulat volt! Mindenki dicsérte utána, hogy mennyire jó volt, sőt még a fotós is, aki azért elég sok esküvőn volt már, mondta, hogy régen volt ennyire jó hangulatú vacsorán/lagzin. :)
2012. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2.: Örülök, hogy szolid esküvőből is lehet ilyen jó hangulatot teremteni :) A CD-n milyen zenék mentek? Gondolom vacsi közben visszafogott, romantikus, de utána?


Na és hogy alakult ki, hogy vacsiból mulatozás lett a vége?:)

2012. máj. 30. 18:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is szolid volt , nem volt lagzi, de őszintén, nem is zavar igazán aznap...
2012. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*zavart
2012. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Az étteremben kérjetek egy kisebb, különtermet rendezzenek be nektek. Magatokra csukjátok az ajtót, ha valamiről valóban megy a zene, akkor a jó kajára csúszik a bor, sör, attól kezdve percek alatt kialakul a jó hangulat. Ének, tánc, kész a buli!

(Mi 50-en voltunk, az étteremben egy ennek megfelelő méretű helyiségben, egy ennél kisebb teremben egy másik lagzi, kb. 30 fővel, nem zavartuk egymást, de ahogy hallottuk, ők is jól érezték magukat)

2012. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Az első esküvőm nagy lagzi volt, sok rokonnal. Nagyon kimerítő és drága., nem is mi akartuk, hanem az örömanyák. A mostani, 15 évvel később, sokkal szolidabb. Semmi lagzi, csak zene CD-ről (80-as, 90-es évek zenéi), kevesebb vendég. ÉN örülök neki.
2012. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, Te miért mondasz le róla? A kérdésedből kitűnik, hogy nem 100%-ban szeretnéd ezt a verziót. Csak azért kérdem, hogy mi jó tanácsot adjak :) Én amúgy könnyen lemondtam róla, nemsokára itt az esküvőnk és nyugi vagyok, semmi idegeskedés, semmi rohangálás, plusz nem kerül olyan sokba én ezért "mondtam le" a lagziról. De nem érzem lemondásnak, inkább örülök neki, hogy ilyen lesz. Szép ruha és szép fotók lesznek, arról nem mondtam le! :)
2012. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen a szép ruháról és szép képekről én sem mondanék le... :)

Igen nem szívesen mondok le az igazi lagziról, de tiszteletben tartom a párom kérését, ő nem szeretne nagyon nagy felhajtást. A lagzira áldozott pénz helyett inkább egy tartalmas nászútra mennénk így.

2012. máj. 30. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Kedves Kérdező, akkor hasonló cipőben járunk, nálunk is a vőlegényem volt aki kötötte az ebet a karóhoz, de tényleg nem bánom, egy tartalmas nászút több idő és nagyobb élmény szerintem mint egy este mulatozás. Szerintem ne bánd! :) szuper nászutatok lesz, a vőlegényed is boldog és szép ruha is lesz, az élet szép! :)
2012. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!