Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért házasodnátok össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért házasodnátok össze egy külföldivel azért hogy ő megkaphassa a magyar állampolgárságot?

Figyelt kérdés

A napokban felmerült egy kérdés, és mindenki a pénzt keveselte, nem is az érdekházasságot.

Akkor ti mennyiért lennétek "érdekfeleségek" egy ázsiai/török/arab/afrikai férfinak?


2012. máj. 31. 15:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezd még ezt meg vagy 4x.
2012. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
nekem tobb evfolyamtarsam is megcsinalta ezt de mindegyiknek baja lett belole, mai napig nincsenek elvalva mer csak igergetik nekik h majd jovobe, meg a penzel is atvertek az egyiket, vigyazni kell az ilyennel
2012. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14%
5-6 millióért simán bevállalnám,cserébe szülnék neki pár gyermeket ha szeretné.Épp eleget éltem nélkülözésben,a szerelem pedig nem ad kenyeret a kezembe és nem fizeti helyettem a számlákat.25/N
2012. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötnék soha érdekházasságot.
2012. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Amugy nem is lehet kapni automatikusan magyar allampolgarsagot hazassag utjan, egy csomo mas feltetele is van.

Egyebkent penzert nem vallalnam.

2012. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5-6 millióért simán.
2012. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én USA-ban élek és itt sokan csak úgy kaphatnak illegális letelepedési engedélyt, vagyis zöld kártyát, ha amerikai állampolgárhoz megy hozzá. Általában 10ezer dollárt kérnek, bizonyítani kell, hogy együtt vannak, meg interjú, de könnyen ki lehet játszani, készítenek közös ölelkezős képeket, meg beavatnak pár barátot, hogy az interjún mit mondjanak és kész. Utána nem járnak senkinek a lakására az illetékesek, nem tudom, hogy Magyarországon miért mondják, lehet igaz, nem tudom, de valójában nem értem, hogy hogyan értitek azt, hogy rajta kapják hazugságon az ellenőrzések során. Hogyan? Ha csöngetnek kaputelefonon és nem nyit senki ajtót, akkor betörnek, vagy mi? Ez amúgy is illegális dolog. Kiskorában meg a legtöbb embernek megtanítják, hogy idegeneknek ne nyisson ajtót. Sokan elítélik az érdekházasságot, de azt tudni kell, hogy aki illegális USA-ban az soha nem mehet már haza, csak ha vállalja, hogy legalább 10 évre ki lesz tiltva, viszont úgy elveszíti a megélhetését, ha tényleg van egy jó állása, egzisztenciája, amit Magyarországon nem tudott volna elérni. Ráadásul illegálisként nem vállalhat legális munkát, kihasználhatják és egyéb kellemetlenségek, ennek fényében szerintem nem kellene mindenképp leírni az érdekházasságot. Akik megkötik sem önszántukból, hanem mert szükséges és nincs más megoldás.
2012. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nincs az a pénz
2012. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"csak úgy kaphatnak illegális letelepedési engedélyt"

nem legálisat akartál írni? így elég fura.

2012. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"olyankor nem csak az idegent veszik elö hanem téged is"

Kedves 10-es!

Ha a hölgy bevállalja, hogy igenis együtt élnek, tegyük fel csak pár évig, akkor a hatóság hogy bizonyítja be, hogy ez egy érdekházasság? Előfordulhat, hogy a hölgy halál szerelmes, az idegen férfi pedig, ezt kihasználva, mert hogy neki állampolgárság kell, feleségül veszi, tehát ebben az esetben, a hölgy is "áldozat". Ezt a hatóság be nem bizonyítja, hogy nem így van, legfeljebb a JóIsten tudja. A kérdésre válaszolva, hazudnék, ha azt mondanám nincs az a pénz, de nem 7 jegyű lenne az összeg, az biztos, és csak akkor tenném, ha igencsak rászorulnék. Egyébként el nem ítélem, legyen szerencséje az illetőnek!

2012. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!