Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik kivágott ruhába menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik kivágott ruhába menni esküvőre?

Figyelt kérdés

Egyberészes fehér-barna ruhába szeretnék menni. Nem p.csa szoknyájú, inkább latinos beütése van. Nem lóg ki belőle alul semmim. Viszont a felső része nagyon nyitott. Nyári ruháról van szó.


Ha húzok rá egy blézert vagy bolerót akkor szerintetek illik elmenni benne? Templomba nyilván nem ebbe a ruhába ülnék be. Csak magán a vacsora részen ülhetek-e ilyen ruhában az asztalnál? Sima vendégként vagyok meghívva, kísérem a páromat.


Előre is köszi a választ!

22/l


2012. jún. 5. 07:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint van a fél melled belőle akkor nem illik.
2012. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
nincs képed róla? mert így azért nem igazán lehet megmondani
2012. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Megpróbálok keresni hasonló ruhát neten. nincs sajnos képem róla.
2012. jún. 5. 08:12
 4/31 A kérdező kommentje:

a felső részt nézzétek. Ennyire NEM nyitott de hasonló szabása van. Csak a felső része fontos ezen a képen, nem ilyen p.csa mini tapadós buliruháról van szó. ÉS nem ilyen mélyen dekoltázsolt. De tény, hogy látszik a mell vonalam benne. Csak nem így mint ezen a képen, hanem szolidabban.


[link]

2012. jún. 5. 08:16
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha nagyon mély a dekoltázsa, akkor vacsora asztalhoz sem illik leülni benne.
2012. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem lehet. Tavaly voltam két esküvőn is, mindkettő a legnagyobb kánikulában volt. Mondjuk én bátrabban veszek fel kivágottat, mert nincs olyan sok látnivaló a mellkasomon, de másokon is nyári ruha volt, senki nem problémázott rajta.


A szoknya az, amiből nem illik nagyon rövidet venni, főleg ha az ember mozog, lehajol.


Templom más tészta, ott a vallási etikett szabja meg az öltözködést. Templomin talán egyszer voltam, oda vittem váltást, hosszú szövetnadrág és egy kendőt terítettem magamra (bolerom nincs). A lagzira visszavettem a szoknyát.

2012. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

ez jobban hasonlít a felsőrészre. Ehhez hasonló:


[link]

2012. jún. 5. 08:18
 8/31 A kérdező kommentje:
szoknyából nem lóg ki semmim. Blézert viszek magammal, mert templomba fedetlen vállal sem illik elvileg beülni. Most nézek google-ba esküvőre alkalmi ruhákat és a legtöbb nagyon mélyen dekoltált... Mondjuk nekem sincs sok mindent megmutatni a mellkasomon :D
2012. jún. 5. 08:19
 9/31 Jubilee ***** válasza:
79%
Szerintem nyugodtan vedd fel! Ez egy szolid kivágás, én abszolút nem érzem soknak esküvőre sem.
2012. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Persze, ilyet nyugodtan!
2012. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!