Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan közöljük a násznéppel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljük a násznéppel, hogy a menyasszonytáncnál kaparós sorsjegyeket kérünk?

Figyelt kérdés
A meghívó már félig kész volt, amikor kitaláltuk, tehát abba már nem tudjuk beleírni. Azokkal nincs is gond, akiknek személyesen visszük, mert ugye tudjuk nekik, mondani, de azoknak nem tudom, hogyan kellene,akik postán kapják. Nem akarnék egy kézzel írott kis fecnit beledobni a borítékba!:) De akkor hogyan közöljük?
2009. júl. 2. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez a legegyszerűbb - ha hozzáadjátok a meghívóhöz.


Vegyetek hobbi boltban szép papírt, ami illik a megivóhoz, vannak arany meg ezüst meg mindenféle szuper filcek, amikkel meg lehet írni, vágjátok körbe a fecnit cikkcakkos ollóval.


Vagy nagyon gyorsan rendeljetek névjegyet, ha mégsem jó a kézzel írott, és arra ne a nevet, hanem a kérést írjátok rá.

2009. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Mi a meghívő mellé verses formában egy másik cetlit tettünk hogy ne vegyenek nászajándékot, de ha úgy érzi adni kell akkor azt pénzbe adják.


Jól meggondoltátok ezt a sosrsjegyet? Rosszabul is járhattok vele. Mi van ha semmi nem nyer??

2009. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem is az a lényeg, hogy nyerjen. Az esküvőre pénzt kértünk mindenkitől, mivel már együtt lakunk, "mindenünk" meg van, de a házon van még mit befejezni. Viszont a vőfély javasolta, hogy ne pusziért menjen a menyasszonytánc (nyilván ott már pénzt nem kérünk), legyen vagy feladott lottószelvény vagy sorsjegy. Most viszont a barátainktól olyan meghívót kaptunk, amiben lottószelvényt kérnek, és nem akartuk, hogy azt higgyék, hogy tőlük loptuk, ezért kérnénk inkább kaparós sorsjegyet.

2009. júl. 2. 11:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jo otlet, es szimpatikus, hogy nem akartok meg egy bort lehuzni a vendegek penztarcajarol! Az elso valaszolo megoldasa szerintem is jo. :)
2009. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Király! Mi is mindig kaparós sorsjegyeket vettünk nászajándékba és hülyének néztek! Ezek szerint még sem a mi erkölcsi értékítéletünk volt a szar! Pénzt adni gáz, ha meg a pénz miatt hívnak meg akkor felejtsenek el a pics@ba...
2009. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ninden ötlet tetszik, ami szakít a begyepesedett, unalmas szokásokkal!
2009. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha a menyasszonytáncnál adnák oda a nektek szánt ajándékot (legyen az ajándéktárgy v. boríték)? Mifelénk úgy szokás, hogy egy asztalhoz odaülnek a tanúk, előttük egy ládika, vagy tál vagy bármi és aki táncolni szeretne az előtte odaadja a tanúknak az ajándékot és utána táncol. Így nálunk sincs "még egy bőr lehúzva" a vendégekről. Persze ezt mindenkivel közöltük lagzi előtt, hogy nincs külön ajándékozás és külön pénzért táncolás. Viszont a sorsjegy is tök jó ötlet! Most voltunk egy ilyen lagziban, ott pl azt írták külön kis papírra (nyomtatták-ezeket házilag is meg tudjátok csinálni)verses formában, hogy pénzt szeretnének és nem háztartási eszközöket. Ja és a meghívóban így szerepelt: Belépőjegy-1 sorsjegy.
2009. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Mivel a meghívóból már kimaradt, szerintem is úgy a legjobb, ha kinyomtattok, vagy nyomtattattok szép papírra egy üzenetet ezzel kapcsolatosan.

Egyébként szerintem is jó ötlet, hogy nem pénzt adnak menyasszonytáncnál, mi egyszer étkezési utalványt adtunk.

2009. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem az ilyen kézműves dolgokat, úgyhogy én bátran ajánlom. Ha bemész egy hobbi boltba és tanácsot kérsz az eladótól, akkor szerintem úgy is összehozhatsz valami kreatívat, hogy ha nem értesz hozzá. Vidd el a meghívót, keress hozzá illő kicsit keményebb papírt, és hasonló stílusban próbáld megformázni mint a meghívó. Ha pl van egy szalag a meghívón, akkor hasonló stílusú kis masnit rakhatsz rá, vagy ilyesmik. Belehajtogathatod a meghívóba, de akár csak mellé is rakhatod.

Esetleg egy kis kaparós sorsjegyhez hasonló valamit is nyomtathatsz vagy rajzolhatsz rájuk, a hátuljára pedig írhatsz valami találót, amivel tudatjátok hogy ezt szeretnétek. Pár szár forintért lehet venni cikk cakkos ollókat... lehet találni olyat ami egész szép formát vág. Biztos van a környéketeken hobbi bolt, pár száz forintból megoldható a dolog, és így mégsem csak egy fecnit dobsz mellé, bár szerintem ha az emberek meglátják, hogy nem akarjátok őket duplán lenyúlni így is úgy is örülni fognak neki, nem számít hogy néz ki :) Ha találtál szép papírt az is megoldás lehet hogy veszel egy kis mondjuk virág vagy szív formájú lyukasztót, és csak nyomsz egyet a sarkára...

2009. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Abban maradtunk a párommal, hogy veszünk még olyan papírt, amilyen a meghívó, és kézzel szépen ráírjuk az "óhajunkat"!:) De az is jó ötlet, hogy vmi sorsjegyhez hasonlót gyártsunk és arra írjuk rá. Szeretem ezt az oldalt. Tök jó ötleteket kapok. Mégegyszer köszi.
2009. júl. 3. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!