Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Névváltozás bejelentése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névváltozás bejelentése e-mailen keresztül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom jó helyre írok-e, de hátha tudtok segíteni. Esküvő miatt névváltoztatást akarok bejelenteni. A személyimet már megcsináltattam és az a kérdésem hogy elég e e-mailen kersztül az OEP illetve az APEH felé intézni, hogy lecseréljék a kártyáimat? Gondoltam bescennelem az új személyimet és így intézem. Lehet ilyet?


Köszönöm a válaszokat!


2012. jún. 7. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Személyesen kell
2012. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Ezeket személyesen kell elintézni, mivel nem a barátodnak írsz hogy hello mostmár Kovács Károlyné vagyok és nem Kis Gizella.
2012. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Sajna mindehol személyesen kell, vinni kell az eredeti okiratot.
2012. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy az OEPnél lehet postai úton is a névváltozást bejelenteni. Eggyel kevesebb...megnézem még az APEHot is
2012. jún. 7. 15:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
OEP-nél netrôl is le tudod tôlteni a nyomtatványt, kitôltôd postázod, kész. adohivatal detto.
2012. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell elküldeni már az eredeti okiratot?
2012. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell az eredeti, elég a fénymásolat.
2012. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szuper nagyon szépen köszönöm. És mindegyikhez csatoljam a személyi, lakcímkártya és házassági anyakönyvi kivonat másolatát? Ennyi elég kell hogy legyen igaz?
2012. jún. 7. 16:01
 9/13 anonim ***** válasza:

15:55


Nos, ez számomra érdekes, hogy elfogadnak újabban másolatot is, régebben mindenhol eredeti kellett.

2012. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Háááát,én féléve mentem férjhez.Nekem személyesen be kellett mennem,mert le kellett adnom a régi taj- és adókártyámat.
2012. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!