Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Furcsa, ha én úgy gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha én úgy gondolom, hogy hazasság előtt nem költözünk össze?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 16:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
64%
Igen furcsa. Komoly veszélyeket rejt magában.
2012. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%
Lakva ismerszik meg az ember...
2012. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
75%
Az előttem szólónak igaza van. Lakva ismerszik meg az ember, ezt jól vésd bele a buksidba. Én többéves kapcsolat után költöztem össze valakivel. Egy hét alatt menekültem. Ha nem tudod meg a házasság előtt, hogy milyen a másikkal együtt élni... Hát... Sok problémát vethet fel még a későbbiekben.
2012. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%
Nem furcsa, de én nem tenném.
2012. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
rizikós. Én nem vállalnám be
2012. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
50%
Normális. Az élet még sokkal keményebb dolgokat tartogat, mint az összeszokás nehézsége. Ha valaki már itt feladja, hát az elég jellem-gyenge ember... Vagy felvállaljátok a másikat, vagy nem. Ha igen, nyilván ez mindkét részről sok kompromisszummal és lemondással jár. Áldozatvállalás egymásért. Szánalmas, hogy manapság már ezt tekintik abnormálisnak. Sokaknak csak addig terjed a probléma megoldó képessége, hogy kilépnek a problémából....
2012. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
59%

Én egyetértek veled. 5 éve vagyunk együtt, de nem költöztünk össze. Maradjon már valami a házasság utánra is.


Nem értek egyet a csak lakva ismerszik meg... dologgal. Ha elég időt töltetek együtt, akkor adódnak olyan szituációk, amik a házasságban előfordulhatnak mint probléma. Szerintem senki nemúgy gondolja, hogy soha nem alszanak együtt és hasonlók, mert mi például főzünk, mosunk, takarítunk, szórakozunk, közösen gyűjtünk valamilyen célra stb. De attól még nem lakunk együtt.

2012. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Előzővel nagyon egyet értek. Én úgy gondolom, hogy az egymásnál alvásnál is meg lehet ismerni a másikat nem, kell feltétlenül összeköltözni hozzá. Mert akkor a hazasság tényleg csak egy papír lesz.
2012. jún. 10. 16:44
 9/42 anonim ***** válasza:
78%

" Én úgy gondolom, hogy az egymásnál alvásnál is meg lehet ismerni a másikat, nem kell feltétlenül összeköltözni hozzá."


Hát akkor majd meglátod, hogy ez mennyire nem igaz. Tapasztaltabb hölgyek és urak biztos hevesen bólogatnak most.

2012. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
81%

De minek kockáztatni?

Legalább pár hónapot éljetek együtt, hidd el, nem a nagy dolgok a házasságok megkeserítői, hanem a kis szokások,amelyek őrületbe kergetik a másikat

2012. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!