Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elméleti kérdés! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés! Ti mit szólnátok, ha leendő férjetek egy "kulcskarikával" kérné meg a kezetek?

Figyelt kérdés

Az idézőjel természetesen azért van, mert a kulcskarika irónia. Én ezalatt hamis gyűrűre gondolok (tehát csak színezett arany, műanyag gyűrű és társai). Számítana nektek, hogy mivel kéri meg a kezetek? 100%-ig elméleti kérdés, kérlek ne nézzetek hülyének. Mondjuk, gondolom, már megtörtént.:))


És mit szólnátok, ha a kulcsos kulcskarikával kérné meg a kezetek? :D

Csupán kíváncsi vagyok. :))



2012. máj. 28. 17:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha a lakása kulcsa lógna rajta, ezzel jelezvén, hogy költözzek hozzá, akkor örülnék persze, de amúgy nem feltétlenül esne jól. Egy ezüst gyűrűt már lehet venni 3-4 ezer forintért, ennyit azért rászánhatna, még ha ez most lenézendő nézet is.
2012. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
86%

Tőlem még tényleges kulcskarikával is megkérheti. :) Komolyan mondom. :D Vagy ilyen majálisokon árult 300 ft-os műagyaggyűrűvel, nekem aztán mindegy.

De egyébként annak ellenére, hogy fémallergiám van (csak az aranyat bírom), valami olcsó megoldást fogunk keresni. Nézegetettem, vannak sebészeti acélból készült gyűrűk pár ezer forintért (3-4ért és irtó szépek!) és az elvileg engem sem ütne ki. Aranyra nem fogunk költeni, feleslegesnek tartom.

2012. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 tetris ***** válasza:
85%
Ha igazán szeret, és őszintének látszik a lánykérés, akkor tőlem akár WC-papír gurigát is húzhatna az újjamra.
2012. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
köszi, örülök a válaszoknak. :)) még jöhetnek :)
2012. máj. 28. 17:52
 5/55 A kérdező kommentje:
mindenkinek megy a zöld kéz :) de őszintén válaszoljatok ám. :)
2012. máj. 28. 17:52
 6/55 anonim ***** válasza:
91%
Jó poénnak venném, és a legnagyobb meglepetésére igen-t mondanék.
2012. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
88%
Örültem volna annak is anno, most meg már mindegy, van "igazi" gyűrűm. :) Nagyon romantikus lélek tudok lenni, elképzeltem, hogy egy nagyobb érzelem kitörés hevében szétszedi a kulcscsomót és térdre zuhan előttem. :D
2012. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Egy ilyet megnéznék csak úgy. :) De komolyan. :D

Én amúgy nem tudom, mit reagálnék. Lehet, kicsit megsértődnék, de ha szép, akkor is tőle kaptam, és szerintem igent mondanék. Bár ez kissé messze áll még tőlem, hiszen 14 éves vagyok, barátom sem volt még. :DD

2012. máj. 28. 17:58
 9/55 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a férjem "hirtelen felidulásból" csinált fűből egy gyűrűt és azzal kérte meg a kezem :) Nagyon kedves gesztus volt és Igent mondtam. Persze aztán később megtörtént a rendes lánykérés is köves gyűrűvel. De ez akkor is egy szép emlék marad, amit majd szívesen mesélek a lányunknak.
2012. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén szólva ha eljutunk idáig, hogy egy ilyen komoly döntést meghoz, akkor legalább egy ezüst gyűrűt vegyen.
2012. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!