Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnál ha éppen útban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha éppen útban lennél az esküvő helyszínéhez de telefonálnak, hogy elmarad mert a vőlegény csak aznap vallja be, hogy mást szeret?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 17:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Hát tuti hogy felháborodnék a főlegény bunkóságán és ha a menyasszony jó ismerőse lennék akkor tuti h elmennék hogy támogassam, mert nagyon rosszul érezheti magát. Én sztem belerokkanék ha a párom elhagyna. Főleg így
2012. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
Elég nagy bunkóság, de ha ilyen a házasság sem működne. A kiborulás után örülnék, hogy legalább a válás költségeit és herce-hurcáját megúszom
2012. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sajnálnám a menyasszonyt! Hogy lehet így megalázni vkit?? Mondta volna meg előbb a pasi az igazat, ne az esküvő napján!
2012. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon felháborodnak majd a rokonok?
2012. jún. 13. 17:51
 5/40 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok verekedős típus, de jól bevernem a képét
2012. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
Biztos lenne aki felháborodna, hiszen sokan az esküvő miatt utaznak az adott helyre, emiatt vesznek drágább ruhát, h csinosak legyenek, készülnek a nagy napra,esetleg ajándékkal is készülnek, erre egy ilyen szerintem gerinctelen alak az utolsó pillanatban képes bejelenteni, h nem szereti a menyasszonyát, és ezért marad el az esküvő...hát ez nagyon gáz. Sokan biztos értetlenkednének, h mi történt, hiszen úgy tűnt minden oké... Az tuti, h jó darabig a pár lenne a téma a rokonságban, baráti körben. És ez sztem a menyasszonynak a legmegalázóbb.
2012. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
Először is keresném a kandi kamerát.
2012. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
76%
még mindig jobb mint egy válás
2012. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Persze, h jobb mint egy válás, de miért pont a nagy napon kell közölni a rideg tényeket a menyasszonnyal és a rokonsággal? Miért nem gondolkodott előbb egy kicsit? Szerintetek ez nem gerinctelenség? Mert szerintem az.
2012. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
47%
gerinctelenség,de még mindig jobb mint esküvő után
2012. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!