Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb mennyibe kerül egy egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyibe kerül egy egyszerű menyasszonyi smink vidéken?

Figyelt kérdés
Semmi extra,szemöldökszedés,szolid smink.
2009. júl. 4. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attol függ,h merre vidék...itt borsodban 2-3 ezerben a szemöldökszedés is bennevan a komplett sminkben,dunántulon meg néztem nagyot mikor szemöldökszedés 1500...
2009. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Heves megye.

Köszi a választ,tájékozódásképp nagyon jó.

Voltam már ennél a kozmetikusnál,tartós szempillaés szemöldökfestésért,+pillaszedésért kért 900 ft-ot.

Remélem most sem lesz nagyon sok :)

Köszi a választ.

2009. júl. 4. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun megye,kb 14ezer lakosú kisváros. 5000Ft,de előtte legalább egyszer elszoktak menni próbasminkre.
2009. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pillaszedés????:O
2009. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sminkes vagyok, kb. 3000-5000 körüli összegre számíts attól függően, hogy kihez mész. Én is ajánlom, hogy menj el előtte próba sminkre. Akár városon belül is lehetnek hatalmas eltérések, nem igazából a megye számít. A pillaszedés mit takar? Nem hangzik valami jól...
2009. júl. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!