Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem oly közeli aki meghívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem oly közeli aki meghívott esküvőre. Mit lehet venni és mennyiért? Ti mit vennétek? Mert halvány fogalmam sincs, nem szeretnék szégyenben maradni. Szép napot!

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép képeslap, benne pénz. Hidd el, friss házasoknak leginkább pénzre van szükségük :) és ezzel nem is lősz mellé.
2012. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Viszed a tortádat (nagysága attól függ, hogy egyedül vagy a pároddal mégy-e oda) és azzal együtt adod a borítékot is. Puszi-puszi, jókívánság nekik.

Azok után érezd jól magad te is!

2012. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De a pénz mennyi ?ft?kb.Szép napot!
2012. jún. 14. 13:08
 4/20 Theorba ***** válasza:
44%
Hát, én úgy kb. a háromszorosát vinném az esküvői vacsorámnak. És egy nagy virágcsokorra kötném a borítékot.
2012. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Általában 10ezer/fő (azt szokták mondani, hogy a vacsorátok ára legyen). Szóval ha ketten mentek, akkor egy 20ezrest elég a borítékba.
2012. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
El se mennék.Ki az aki olyanokat hív meg,akivel nem is tartja a kapcsolatot?
2012. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Így van. Kb. tízezer/fő + a torta. Ez elég.


Szerintem a csokor nem kell, mert: a lakodalomnál a vendégfogadáskor a csokorral tele kéz esetleg bonyodalmakat okoz, hogy hova is tegye.

Másrészt a borítékot rögtön zsebre szokták rakni, hogy el ne kallódjon a sokadalomban, ha az a csokorra van erősítve, még további bonyodalom.


(Képzelj el egy olyan szitut, amikor egyszerre ér oda több család, több adag vendég és torlódás alakul ki a vendégek fogadásakor)

2012. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Szintén a pénzt javaslom borítékban. Én még egy olyan esküvőn sem voltam, ahol érkezéskor átadták volna, mindenhol a menyasszony/menyecske táncnál dobták be a bödönbe a pénzt.

Tortáról éreklődj, hogy mi az elképzelésük, szintén nem voltam még olyan lagziban, ahol ezt a szokást bárki megtartotta volna.

2012. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
A Vajdaságban mindig érkezéskor adják a pénzt.
2012. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatokat .Hát válaszolnék akire ez illik hát el se mennék .A barátnőm lánya lagzijába vagyok hivatalos.Azért nem írtam úgy hogy nem közeli .csak úgy gondoltam ,hogy nem közvetlen családi rokon.lehet hogy rosszul fejeztem ki magam.További javaslatokat kérek.Aranyosak vagytok akik ide írtok .Minden jót és gyönyörü szép délutánt mindenkinek.
2012. jún. 14. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!