Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek 2 halvány pozi...

Terhes lehetek 2 halvány pozi teszt után?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött. Tegnap illetve ma reggel teszteltem, a tegnapit Medi-lab teszttel, a ma reggelit Gabriellel. Mindkettő halvány pozitív lett. Kicsit émelygek és szurkál a köldökömnél, olyan mintha megakar jönni, de mégsem. Szerintetek örülhetünk? Már nagyon várjuk a kis pocaklakót! Mellékelek két képet a tesztekről.



[link]


[link]



2012. jún. 12. 05:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

ezek írtó halvány tesztek, szerintem várjatok még egy pár napot és tesztelj reggel újra :) a teszt szerint ahogy nézem lehet pocaklakó, de a 8.9. hétig várjatok a dokival, mert most még semmit nem látna és csak aggódás lenne a vége. ha 8-9 hét körül mész akkor már látható lesz az esedékes baba és nagy valószínűséggel már szívhangja is lesz :) Boldog babavárást :)

10 hkm

2012. jún. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha már 1-2hete késik,akkor tesztelj.Egyetértek az előzővel.Én 7hetesen voltam orvosnál csak,akkor vert a kis szíve is már a drágának és 1centi volt :)
2012. jún. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Az én tesztjeim sem voltak erősebbek, most 21 hetes a pocaklakónk!:-) Azért ha gondolod 2 nap múlva tesztelj még egyet, addigra erősödni fog a csík is!:-)

21 hkm

2012. jún. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne aggódj:D Ezek egyértelmű pozik és nem is halványak:)

Várj kb. 3 hetet és irány a doki, nem lesz semmi baj!


Boldog babavárást!


16 hós kislány + 27 hetes pocaklakó kisfiú anyukája

2012. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhes vagy, de a dokival tényleg várj még legalább 2-3 hetet, addig is vigyázz magadra. Amúgy késett a mensid, azért csináltad?
2012. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
GRATULA! Tuti terhes vagy :) naponta ne tesztelj, mert a hcg 2-3 naponta termelődik jobban ami erősödést mutat teszteken. 3 nap mulva tesztelj újat tuti erősebb lesz , de ezek is már tök jók :)
2012. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem ennél halványabb volt,szinte nem is látszott,de napról napra erősödött!

Gratulálok! :)

2012. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akkor hétvégén még tesztelek 1-et. Remélem erősebb lesz a csík.


Noncsimoncsinak: Igen késett bár nem ezért teszteltem,hanem mert émelyegtem, illetve valami furcsa érzés van a pocakomban, amit még soha nem éreztem. Gondoltam baba lesz a dologban és remélem így is lesz.

2012. jún. 12. 09:31
 9/18 anonim ***** válasza:

a tesztek szerint ott a baba, de mint mondtam várj a dokival hogy ne legyen aggódás :) pihenj sokat, egyél sok gyümit meg zöldséget, igyál sok tejet és minden rendben lesz :) én is ezt csináltam, meg gyógyszert se szedtem eddig, most írt csak a doki gyógyszert hogy miket szedjek, 10 hétig azt se kellett :) tuti erősödik a teszt a hétvégére, gratulálok :)


első voltam

2012. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép pozitív teszt, gratulálok hozzá!
2012. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!