Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit írjak barátnőm meghívójára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak barátnőm meghívójára?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm 26 éves, és éppen nincs senkije. Nekem lesz az esküvőm 3 hónap múlva, és nem tudom, hogyan címezzem meg neki a meghívót.

Illik felajánlani, hogy hozhat magával, akit akar, annak ellenére, hogy nincs most párja? De kit hozna magával kísérőnek? A bátyja állítólag szívesen eljönne a jó buli végett, mindig célozgat rá, de nekem a srác csak egy ismerős (a párom pedig egyáltalán nem ismeri), nagyon csúnyán mondva "volna neki helye" a mi lagzinkon?

Mellesleg arról nincs szó, hogy barátnőm unatkozna, meg magányosnak érezné magát a lagzin, ha egyedül jönne. Hárman vagyunk mi nagy barátnők, és a harmadik lány is ott lesz, igaz, ő a barátjával, de a szingli bnőm ia ismeri a fiút, szóval lenne társasága. Ott lesz a húgom is a vőlegényével, őket is ismeri, meg lesznek korabeliek legalább 8-10-en. Szóval nem unatkozna.

Ilyen esetben is írjam azt a meghívójára, hogy várunk téged és kísérődet, vagy hívhatom csak őt, egyedül?



2012. jún. 16. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Csak őt egyedül. Ha netán lesz partnere a 3 hónap alatt, azt sem ismeritek.
2012. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Mindenképpen csak neki cimezz ez nem iskolai buli......

dehogy kell kisérő főleg igy hogy vannak ismerősök...

2012. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem őt egyedül. Ha vannak ismerősei, korabeliek, akkor nem fog unatkozni.
2012. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most le leszek pontozva, de szerintem add oda a meghívót, és utána szóban mondd meg neki, hogy hozhat egy kísérőt. Nálunk is sok ilyen vendég lesz, számunkra nem probléma.
2012. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!