Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan jelentsem be a közösség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelentsem be a közösségi oldalon, hogy esküvőnk lesz? Mit írjak ki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

pl.


Sziasztok! Esküvőnk lesz!



...

2012. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Valaki pisztolyt tart a fejedhez, hogy ki kell írnod?

Szerintem külön mindenkinek, akivel nem tudsz majd személyesen találkozni, küldjél mailban meghívót, ha szeretnéd, hogy jöjjenek.

2012. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Nemsokára itt a nagy nap..
2012. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Muszáj azt minden ismerősöddel közölni?


Kezeden a csilli-villi gyűrű, rázoomolsz szépen a telefonnal, lefényképezed, feltöltöd, mosolygósfej kíséretében kiposztolod a képeket és várod a lájkokat meg a gratulációkat. És elhiszed, hogy mind őszinte.

2012. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Mind meg akarod hívni, hogy ennyire a tudtukra akarod adni??
2012. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Minek írnád ki.Akit meghívtok,az úgyis tudja.Az esküvő után felteszel egy képet és hoppá,már tudja is mindenki:)
2012. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem lenne jobb az esküvő után bejelenteni? Addig még leléphet a vőlegény.. Az meg elég kínos lenne, törölhetnéd magad az oldalról.
2012. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem miért kell ezt így kinyilvánítani. Akik fontosak számodra azoknak elküldöd pm-ben vagy megadod, hogy csak ők láthassák. A többieket meg úgysem érdekli.

Ettől komolyan jobb lesz, ha mit tudom én hány ember is elolvassa?

2012. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Olyan ujjra zoomolós képet mennyit láttam már facen te jó ég....


De tényleg minek írod ki? Akivel olyan a viszonyod az úgyis tudja, aki meg facen akar csámcsogni az úgysem őszinte. Ez ilyen dicsekvés feeling nem? De amúgy rakd ki hogy jegyben vagy a pároddal és kész.

2012. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt ebből 6 éve jegyben járunk , gyermekünk is van.
2012. jún. 4. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!