Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy kb 60 fős lagzira sütemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb 60 fős lagzira süteményt próbálunk számolni. Hány kg, hány tálca sütire számoljunk?

Figyelt kérdés
Sósból és édesből külön mennyi? Nem lesznek torták csak a menyasszonyi torta. Elvitelre is szeretnénk adni a családoknak(25 család)
2012. jún. 18. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Fejenként 15 dkg édes és 15 dkg sós apróval számoljatok.

Ez összesen 9 kg édes és 9 kg sós, bőven elég lesz!

Ha a tortából akartok adni, akkor csináltassatok 120 szeletest, maradni fog elég.

2012. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12 kg - 12 kg. ebbôl tudtok csomagolni is.
2012. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel sósat nem csomagoltok abból 6 kilót sütnék, édesből pedig legalább 12 kilót, főleg, ha huszonötfelé csomagolsz. Én úgy oldanám meg, hogy dupla adagot készítenék vendégváróból, pudingkockából, hólabdából és zserbóból. Azonkívül pedig linzerkarikát 3-4 adagot, hogy valami száraz is legyen.
2012. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én előre elcsomagolnám a családoknak a sütit, az félre lenne téve, és úgy odaadni. Akkor nem kell félni, hogy nem marad csomagolni. Ezen felül pedig annyit, amennyit gondolsz, de én is a 6-7 kilós sós, 11-12 kiló édesre szavazok.
2012. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is 60 főre:

* 3kg sajtos rúd

* 3kg sajtos pogi

* 1kg isler

* 1kg linzer

* 50 db 8 féle sütiből (össz.:400 szelet, cukrászdai sütik fele a méretük)

* 5db torta

+ menyasszonyi torta.

Mi most rendeltük szombaton.

2012. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!