Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most ez lehet, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez lehet, hogy nagyon hülye kérdés, de házastársi gyűrű lehet ezüst is? Vagy csak aranyat szoktak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis, ma már lehet bármilyenféle. eddig is lehetett, kinek-kinek pénztárcája, na meg ízlése szerint. van, aki platinából csináltat, meg persze boltban is kapható ebből is karikagyűrű, igaz, ez még az aranynál is drágább.
2009. júl. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A miénk nemes acél. Abból csináltatsz, amiből akarsz.
2009. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen kérdés nem lehet hülye, ha a kapott választól okosabb leszel, és gyarapodik a tudásod. Szerintem. Bocs az off-ért.

Amúgy bármilyen anyagból készült gyűrű lehet házastársi gyűrű, ez egy jel 2 ember egymással történő elkötelezettségének.

2009. júl. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A miénk platina nem arany, és ráadásul kocka, nem karika:)
2009. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is lehet az akármiből is! A miénk arany, de a barátaink arra az ujjukra körbe tetoválást csináltattak, és nekik az a gyűrű. Kinek mi tetszik!
2009. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:) Csak nem igazán vagyok ezzel tisztában,még messze járok az esküvőtől..:D Csak érdekelt,mert nem szeretem az arany ékszereket
2009. júl. 6. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az aranynak mágikus összetartó erőt tulajdonítanak , ezt mi úgy oldottuk meg hogy az ezüst gyűrünkbe belülről rakattunk az ötvössel egy vékony arany csíkot , belülről ha megnézed látod , de kívülről ezüst takarja . Amúgy antikolt ezüst karikagyűrünk van .
2009. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet:)
2009. júl. 6. 12:40
 9/11 anonim válasza:
Bármi lehet de tény, hogy aranyat illik. Lehet fehér arany is ha a színével van bajod. Egyébként van egy ismerős pár akiket annyira nem érdekelt ez a dolog, hogy 2 tanúval mentek el a polgármesteri hivatalba és az előtte megivott 2 doboz Bombának a nyitókarikáját húzták egymás ujjára. Nem vicc! Azóta már van rendes gyűrűjük.:)
2009. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a baj,nekem az ezüst jobban áll,de mégis az arany az igazi karikagyűrű..de mindegy,még ráérek:D
2009. júl. 10. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!