Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom nem úgy akarja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem úgy akarja azt esküvőt, mikor én? Valaki segítene? összetett kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval. abban egyetértünk, hogy szeretnénk az esküvőt mindketten, lánykérés is volt. amit én kitaláltam dátumot, arra azt mondja, h nem biztos, h szeretné. "nem mondom, hogy nem, de azt se, hogy akkor lesz"

Azt találtam ki, ha esetleg télen tartanánk egy szűkkörű polgárit, majd elutaznánk valahova melegbe (pl. két ünnep közt), az szerintetek jó ötlet lenne?


lagzit meg megtartanánk pár év múlva. Mert igazából az a baja, hogy anyuék kölcsönöznének most nekünk pénzt (lenne alaptőke is, és amit kapunk, azt is részletekben visszafizetnénk), később meg esetleg ki tudnánk egyedül is fizetni. És akkor most a mi kis tőkénkből (2-300E Ft) tartanánk egy kis polgárit, meg egy nagy nászutat.


szerintetek, jó ötlet?


2011. aug. 31. 22:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jó!
2011. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Vagy most tartsatok egy kis esküvőt, vagy pár év múlva egy nagyot. De az nagyon tré, hogy most az esküvő, és maajd a lagzi.

Ha nincs pénz, akkor lejjebb kell adni az igényeket. Vegyétek úgy, hogy ez az első lecke az Élettől. Üdv a felnőttek világában.

2011. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Hát nekem fura lenne ha évekkel később lenne lagzi.

Bocs de nekem nem tetszik igy az ötlet.Igy olyan erőltetett lenne.MIért nem vártok amig meg lesz rá a pénz?Kölcsönkérni esküvőre ciki szerintem.

2011. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem. Nem késtek el sehonnan, miért nem vártok, még lesz pénzetek olyanra, amilyet szeretnétek? Hiszen elvileg ilyen csak egyszer lesz és egy életre szól. Amúgy a lagzin is kap a pár egy csomó pénzt, abból is vissza tudnátok fizetni a kölcsön nagy részét, de én nem tartom szerencsésnek hogy kettébontsátok, hidd el, bánni fogod, hogy elkapkodtad és nem olyan lesz, mint amilyenre vágytál!
2011. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel később lagzi? Nagy hülyeség, mert akkor már nem is úgy jön ki a dolog, meg aztán 200 %, hogy el is marad, mert mindig lesz vmi fontosabb, amire költeni kell, meg aztán hogy hívod össze a násznépet? Igaz, hogy már 5 éve házasok vagyunk, de azért játsszunk lagzisat, táncoljunk egy jót, hogy eladó a menyasszony? Na ne. Felejtős. Párodnak igaza van.
2011. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Vagy várjatok, amíg lesz mindkettőre pénzetek, vagy felejtsétek el a lagzit. Több barátom is házasodott szűk családi körben lagzi nélkül, és inkább puccos nászútra (pl. Seychelles-szigetek) költötték a pénzt.

Egyébként nem akarlak elszomorítani, de ketten 2-300ezer forintból nem juttok el télen melegbe. Legmegfizethetőbb még a Kanári-szigetek, de az is benne van egy hétre fejenként 200ezer forintban.

2011. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

templomi+lagzi lenne később

(max 2év múlva)


én nem szeretnék évekig menyasszony lenni:( 3-4 hónapja kéte meg a kezem, jövő nyár elején szeretném az esküvőt, de Ő azt mondja, várjunk, míg lesz pénzünk, meg saját zsebből tudjuk kifizetni! de olyan sose lesz, hogy nem lenne máshol helye annak a pénznek. most még az én szüleimmel alkunk, de ha elköltözünk (jövő nyár vége, ősz eleje) akkor tuti, hogy nem fogunk tudni már erre annyit félretenni, amennyit szeretnénk, hogy legyen nászút is.

Így előrehoznám a nászutat és a polgárit, hogy arra se legyen "gond" később.


nagyon szeretnék már a felesége lenni, és el is venne már holnap, ha lenne rá pénz, de sajnos nincs...:( :'(

2011. aug. 31. 23:33
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz pedig kompromisszumot kötnötök. Vagy esküvő most kis lagzival, vagy később nagy lagzival. Másrészről pedig ne akarj olyan esküvőt, amit már előre látsz, hogy nem fogsz tudni kifizetni. Mérd fel, meddig ér a takarótok, és addig nyújtózkodjatok!
2011. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már válaszoltam..6-ból 5 ember írja, hogy ne menj most ebbe bele, miért akarod a kívülállókat is meggyőzni, hogy a te álláspontod a jó? Akkor kár is volt feltenni a kérdést. Veled nem lehet egyszerű kompromisszumot kötni. Ha most elmész nászútra, annak az ára is hiányozni fog később. De nem értem meg, hogy ha nincs pénzetek, mit akartok télen meleg helyre utazni, amit csak a gazdagok engedhetnek meg?! Vagy akkor legyen egyszerű esküvő tényleg szűk családi körben és az nem kerül sokba. Ha neked nem ez a lényeg úgysem, hanem hogy feleség legyél, akkor tudj lemondani valamiről. Vagy hiperszuper nászút, vagy fényes-pompás lagzi. Ha a kettő nem megy, akkor válassz, de továbbra is azt mondom, kettészedni nem jó ötlet, ne legyél makacs, ne ragaszkodj az elérhetetlenhez foggal körömmel! Még a végén összevesztek ezen és nem lesz semmi az egészből!
2011. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Hm.. Hány évesek vagytok? Dolgoztok már mindketten?

Nézd, elhiszem, hogy szeretnél a felesége lenni, de abból a pénzből tényleg nem juttok el nagyon nagyon jó helyre...

Oké, az még vmennnyire elfogadható, ha most lenne a polgári (vagyis jövőre) és rá max egy évre a templomi plusz a lakodalom. Viszont már így is necces. De évekkel később??Pontosan hány évvel? Úgy már elvesztené az egész hangulatát. Ha ennyire fontos neked, hogy a felesége lehess, akkor ne a puccos esküvő járjon a fejedben hanem a szerény, de meghitt kis esküvő, ami kevés pénzből is összehozható. Nászútra pedig, hát nem tudom, én a két ünnep között nem meleg helyre vágynék, hanem mondjuk itt Magyaro-n a hegyekbe, egy kis romantikus faházba a hegyoldalon, kandallóval, és sok hóval.. :)

Így olcsóbban kijönnétek, és igaz, hogy nem tengerpart, és nem 35 fok, de tuti csodás lenne.

De ez csak egy ötlet.

23/L

2011. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!