Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek lesz még július 7-én az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lesz még július 7-én az eskuvo? Nem feltek, hogy rossz idő lesz?

Figyelt kérdés
Nekünk kinti buli lesz, nagyon felek, hogy nem jól alakul minden; (
2012. jún. 20. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor lesz, nem félek a rossz időtől, vettem csodaszép menyasszonyi esernyőt :) a helyet pedig úgy foglaltuk, hogy jó időben kint, rossz időben bent. Ne félj a rossz időtől, úgysem tudod befolyásolni, inkább készülj fel minden eshetőségre. Sok boldogságot!
2012. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dejóóóóó! Szüleim akkor esküdtek, most lesz a 28. házassági évfordulójuk! Remélem nektek is ilyen szerencsét fog hozni! Ha rossz idő lenne, akkor csak gondolj erre, mert ez talán fontosabb :)


Egyébként én az irdatlan hőség miatt jobban aggódnék, mert az végig fenn áll, míg egy esetleges vihar 1 óra alatt elvonul.

2012. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hely fedett,nem is a kisebb záporoktol félek, hanem, hogy egész nap borult idő lesz, de teny, hogy az utána lévő evek fontosabbak
2012. jún. 20. 09:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk július 6.-án (pénteken) lesz. Én is inkább a hőségtől félek jobban. Nekünk Trófeában lesz az esküvő utáni buli, ami csak egy ebéd lesz, úgyhogy biztosan nem fogunk elázni, ha esetleg esne. A 30 napos előrejelzés szerint 28 fok lesz akkor.
2012. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyen egy opció is, ha esetleg esne az eső. De ne aggód túl a dolgot, ha esni fog, úgysem tudsz változtatni rajta.
2012. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 loorien ***** válasza:
Nekunk is julius hetediken lesz! En inkabb attol felek, hogy orult kanikula lesz, mert a vendegek egy resze angol, akik mar 18 fokban strandpapucsban es kanikulapoloban jarnak. Az esohoz hozza vannak szokva...De az elozo valaszolo altal irt 28 foknak nagyon orulnek. Negyvennek kevesbe...
2012. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is akkor lesz :) Én nem igazán tartok az időjárástól. Direkt úgy választottuk az éttermet hogy kint is lehessünk és bent is. Viszont anyósom nagyon retteg a melegtől.
2012. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is júli 7-én lesz, és az előrejelzés szerint zivatarok lesznek, de bízom abban, hogy tévednek. Felkészültem mindenre, de én inkább a melegre szavazok!
2012. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Attis77 válasza:

Kedves házasulandók!


Egy nagyszerű ajánlatot szeretnék felkínálni azoknak akiknek 2012.07.07-én lesz az esküvőjük! Esküvői fotózással és videózással foglalkozunk (www.lagzivideo.sokoldal.hu) és ma kaptuk a levelet, hogy az egyik megbízónk (házasulandó pár) visszamondja a megbízást, esküvőjük július 7-én lett volna, de elmarad és mivel már a foglalót is kifizették és még bánatpénz is ezért aki erre a napra felfogad minket, annak nagyon kedvező áron tudjuk vállalni! Ha valakit érdekel az ajánlatunk kérem írjon az "az.fotovideostudio@gmail.com" email címre, vagy hívjon bátran a +36 20 395 2684 -es számon! Az ár tényleg kedvező, profi fényképezőgéppel és proffeszionális kamerával!

2012. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!