Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » III. kerületi anyakönyvi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

III. kerületi anyakönyvi hivatalban lehet vasárnap esküvőt tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos előfordulhat, hogy az esküvőnket (júli 14 lenne) el kell halasztanunk egy héttel bizonyos okok miatt, de mivel közel az időpont, valószínűleg nem lesz már hely szombaton, illetve ez több okból sem lesz jó.

Két tanús esküvő lesz, tehát egyéb szervezési kérdés nem probléma, csak az anyakönyvvezető.


Ezért gondoltunk a vasárnapra.


Volt már valaki itt esküvőn vasárnap? Akár sajáton, akár másén.



2012. jún. 26. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nem tudom hogy vasárnap tartanak-e, de velünk nagyon rugalmatlanok voltak. Szombaton fél 6ra szerettük volna, de a anykv. azt mondta: "Ő reggel 8 óta dolgozik, nem gondoljuk hogy addig benn marad!"

Hívd fel őket, sajnos mást nem tudok javasolni, remélem sikerrel jársz!

2012. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet: mi lenne ha nem vasárnap, hanem mondjuk pénteken, vagy hétfőn tartanátok? Hét közben sokkal inkább vannak időpontok. Ha két tanús akkor max 1 vagy fél nap szabadság a tanúknak meg nektek.
2012. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Hétfőn már utazunk, de a péntek megfordult a fejünkben. Viszont a páromnak már nem lesz több szabija,mindennek megvan a helye, így végszükség esetén választanánk ezt a megoldást, fizu nélküli szabival.

De egyébként jó az ötlet!

2012. jún. 26. 23:08
 4/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt nem tudom, hogy mi lesz azzal a 20.000 ft-tal, amit befizettünk a szombatira, ha mégis hétköznapra kerülne...


Dehát ezt majd holnap úgyis kiderítem, ha felhívom az anyakönyvvezetőt.

2012. jún. 26. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
20000 Ft????? Nálunk 14000 volt 2 éve szombaton zenével, vendégekkel. Pesterzsébet. XX.ker.
2012. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de két évvel ezelőtt még nem volt szabályozás. Most már van rá tv vagy rendelet, hogy munkaidőn túl milyen összeget kell fizetni.
2012. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudom, de ha felhívod őket, biztos megmondják.

Itt a számuk:

[link]

2012. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sikerült végül megoldani következő szombatra. :)


További érdeklődők kedvéért írom, hogy a 3.kerületben nincs vasárnap polgári esküvő.

2012. szept. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!