Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felvehetek fehér alapon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvehetek fehér alapon rózsaszín mintás ruhát esküvőre?

Figyelt kérdés
Persze vendégként.
2012. jún. 29. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Felőlem....
2012. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nyugodtan felveheted. Csak a tiszta fehér nem illik, de már nem igazán tartják be mostanság.
2012. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon értelmes lehetsz kedves első.

A kérdésem arra irányult, hogy tiszta fehéret nem illik ugyebár felvenni (gyengébbek kedvéért), és ebbe bele tartozik-e a fehér alapon mintás ruha is.

2012. jún. 29. 10:11
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Persze, bátran! Tudtommal feketében sem illik, mint ahogy fehérben sem, ahogy írtad is. Én is aug-ra vagyok hivatalos, és van egy fekete koktélruhám (szürke virágmintával). Pénz szűkében kénytelen vagyok felvenni, sajnos most nem igazán tudok venni másikat. Szerinted azt felvehetem? (Max arra gondoltam, hogy valami stólával, virágkitűzővel vagy boleróval feldobom)
2012. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
sztem nyugodtan felvehetitek, sztem inkább az a lényeg hogy ne legyen qvás a ruha, túl rövid vagy túl nyitott...
2012. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én 10 éve a tesóm esküvőjén halál feketében voltam és senki nem szólt, nem foglalkozott vele. Ne legyen hófehér menyasszonyi stílusú ruhád és azt veszel fel amit jónak látsz.
2012. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok akinek fekete koktélruhája van. Egy oldalon találtam egy viszonylag olcsót ruhát, ami nagyon tetszik, DE bordó színű. Szerintetek felvehetem? Nem kevernek össze az arával, miután átöltözött menyecskeruhába? Mit gondoltok?

Kérdező bocsi, hogy ide irtam...

2012. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Semmi baj. :-) A bordóról is úgy tudom, hogy nem illik, úgy mint a tiszta fehér vagy tiszta fekete sem. Nekem persze milyen ruháim vannak? Hófehér, bordó, fekete...

Egyedül a kérdésemben szereplő ruhát vehetem fel ezek szerint. De legalább nem kell újat vennem. :-)

2012. jún. 29. 11:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a fekete és a bordó. :-)

Igen nekem is nagy általánosságban feketék és fehérek a ruháim, főleg ezek a csinosak, amiket ugye az ember alkalomra vesz fel...

No, mindegy majd kiötlök valamit, vagy marad a fekete, színes kiegészítőkkel, de Te továbbra is bátran vedd fel a rózsaszín virágosat!

Jó szórakozást a lagzira! :)

2012. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Igen, bátran felveheted! Csak a tiszta fehér, fekete és piros nem "illik", én úgy tudom.

Jó mulatást! :)

2012. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!