Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen jópofa ötletekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jópofa ötletekkel tettétek emlékezetessé az esküvőtöket?

Figyelt kérdés

Pl voltan egy lagziban ahol minden asztalon volt egy eldobható fényképező, hogy a vendég szemszögéből is meg legyen örökítve az esküvő. A pár kérte, hogy ne őket fényképezzék, hanem a saját élményeiket. Biztos érdekes képek születtek :)

Vagy ugye a már elterjedt lufira kötött üdvözlőkártya.


2012. jún. 29. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Saját táncok voltak a karótnyelt keringő és betanult topogás helyett, és pár vicces momentum, ami eltért a hagyományoktól némiképp.

Pl.: amikor a férj a szoknya alá bújva lehúzza a kék harisnyakötőt hogy eldobja a facér férfiak közé, nálunk ez úgy volt, hogy előtte (mikor senki nem látta) felvettem egy hatalmas nagymamabugyit, és a férjem meglepett arccal azt húzta elő a szoknyám alól és azt dobta el. Ilyen apró poénok voltak a hagyományokat feldobva :)

Ja, nálunk alapból meghatározta a lagzi személyes mivoltát, hogy nem volt sem vőfély, sem ceremóniamester, hanem mi vezényeltük le a férjemmel az egészet, mikrofonnal hogy most épp mi jön, kis poénokkal. De ehhez hozzátartozik, hogy én alapból szeretek szervezni, férjem is elég pörgős és bevállalós, és hogy nem volt hatalmas lagzink, összesen 52 fő volt. 100 fős lagzinál, visszahúzódóbb vőlegénnyel már nem mertem volna belevágni :)

2012. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

1. vagyok, kimaradt pár dolog:


Volt egy látványos, nagy fácskánk ezüst színű drótból, gyöngyökből, és mellette kis üvegtálban szép papírszeletkék és tollak, minden vendég írhatott nekünk vicces jókívánságokat, és felakaszthatta a fácska ágaira. Ezzel is szívesen szöszölt mindenki, és látványnak és nagyon mutatós :)


Örömapa-beszéd: nem volt a hagyományos értelemben, hanem informatikus apukám készített gyerekkori fotókból és néhány rajzfilm-szereplő fotójával (amiket szeretünk, pl. Shrek) egy aranyos vetítést zenével és vicces szöveggel., anyu segítségével. Nagy siker volt :)


A vacsora előtt kaptak ajándékot a testvéreink, gyerekkori kedvenc játékokat, a szüleink: ők mesekönyveket új kiadásban, amiket régen nekünk meséltek, és a tanúink is: keretezett fotókat, amin közösen vagyunk velük, én az enyémmel, férjem az övével.


Menyasszonytánc: nem volt hagyományos pénzes, hanem mindenkitől kaparós sorsjegyet kértünk.



Ha még eszembe jut, még írok :)

2012. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Amikor a férjem letérdelt a templomba a cipő talpán nagy neon zöld betükkel világitot SOS : - A haverok irták rá ,persze volt aki felfedezte és és nem birta ki röhögés nélkül ,és elkezdetek sugdolozni a sorok között : A papnak feltünt és megkérdezte mi a baj majd valaki be kiabált a cipő . Elöször nem értettük ,hogy mi van . Majd mivel mindenki röhögöt a pap azt mondta nézzük azt a cipőt ,és ő is megnéze . Nagy röhögés a pap részéröl is . És kb 5 perc után mehetet tovább a szöveg ...

Akkor nagyon zavaró volt pár pillanatig . De a bbarátaink és mi os jókat kacagunk azóta...

2012. jún. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ahj de aranyos dolgok! nekem jövöre lesz csak az esküvöm...addig ihletet kapok!:D anyuéknak nem tudom, mi volt a poén része...de hogy három napig tartott az biztos...hazamentek, aludtak, este folytatták, reggel hazamentek aludtak és megint folytatták...így mokás lehetett azért!:D

23L

2012. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Kaparós sorsjegy az tényleg jó ötlet! :D
2012. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!