Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másnak is ennyire emlékezetess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire emlékezetessé sikerült az esküvője, valakivel hasonlók?

Figyelt kérdés
Hétvégén volt az esküvőnk,szombaton. Szombat hajnalban már 3kor fent voltam, nem tudtam aludni. Reggel 9re kellett mennem a fodrászhoz, ahova már alapvetően kicsit feszülten indultam. Elmentem előtte Anyukámért, s vele mentünk a fodrászhoz. Ahogy odaértem,mögöttem jöttek, egy autó tolatott a fodrász előtti parkolóból de már későn vettem észre így tettem még egy kört,na szóval magam sem tudom hogyan sikerült de ott állt egy kocsi amit parkolás közben meghúztam. Lényegében nem az az autó sérült, hanem az enyém, az se nagyon csak a festék a jobb hátsó ajtón két centire hajszál véknyan.Bementem a fodrászhoz tömve volt és közöltem valaki kocsijának mentem, de az nem sérült,de adok betétlapot meg mindent ha kér,erre felállt a székről egy 50-60 közti úr,s ahogy megláttam azt hittem a föld elnyel, remegni kezdtem,sírógörcs kerülgetett,hányinger,hasmenés minden,kiment megnézte s rendes volt, mondta,hogy hagyjuk,semmi nem látszik az övén,az enyémet meg töröljük meg, lejön a műanyag okozta csík róla, hát így is lett. Közben viccesen megjegyezte: "Hát végül is én akartam megvárni a menyasszonyt,hogy szemügyre vegyem. Nos,sikerült, igaz nem abban a formában"-egy kicsit megörültem,hogy ok, rendes,de amikor tudatosult bennem,hogy ha a párom észre veszi, lefejez, na akkor még jobban bepánikoltam.És ez csak a kezdet volt...10után kerültem sorra, annak ellenére,hogy úgy volt,senki nem lesz előttem, fél 1re lett kész a hajam,1től meg kezdődött a szertartás. Nagy rohanva felöltöztettek,elindultunk,a pezsgőt otthon hagytuk,az egyik vendég játszotta a sértődöttet, aztán anyám is beduzzogott vmi hülyeségen, a tortánk majdnem megromlott mert az étterembe ahova átvittük nem hűtötték,és majd szétfolyt vágásnál,s mikor megkaptuk a számlát, azt hittem a szívem megáll. Átbsztak minket, 25 főre volt a kaja,pia minden, és duplán számoltak fel mindent!!!????!!!! hiába reklamáltunk,hogy ez mi, miért,hogyan, mindenre találtak vmi magyarázatot. Engem akartak szrul kihozni, h én vagyok a hibás,mert voltam pénteken és 40 főre rendeltem mindent. Ott volt előtte a papír,amire a bűvös 25 fő volt írva,de váltig állította,hogy 40re kellett nekik. Na szóval ki kellett a dupláját fizetni,de arra a helyre biztosan többet nem megyünk. 7-8 körül elment a csapat apraja nagyja aludni,mi meg férjemmel, barátokkal, sógorékkal ivásba kezdtünk. Bántam is tegnap, de komolyan mondom, elég volt a szombati stressz, s már este azt mondtam semmi nem érdekel. Elmondhatom,hogy nekem igazán feledhetetlenre sikeredett az esküvőm, amit persze nem egészen így gondoltam... ja, igen, a kocsit férjem észre se vette, szóval legalább azért most nem fáj a fejem... Valakinek hasonló élményei voltak esetleg? vagy csak az én esküvőm volt ennyire nem is tudom...?? :D
2012. máj. 21. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jót nevettem. :)
2012. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Wow, nem semmi.:D Én csak egy álomban tudnék ennyi mindent elképzelni a nagy napon, ami nem klappol. :D Nemrég tettem is fel egy kérdést esküvői rémálmokkal kapcsolatban. Na, ez még ott is megállná a helyét.


De az éttermet nem értem, hogy csinálhatták ezt?? Melyik étterem volt?

2012. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát most utólag én is nevetek már, mert mást nem tudnék... de minden esetre senkinek nem kívánok ilyeneket :D
2012. máj. 21. 16:04
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Először is gratulálok, legyetek nagyon boldogok, ha már ilyen kalandosra sikeredett ez a szép szombat:)

Nekünk majd csak jövőre lesz a lagzi, de a hátamon már ígyis feláll a szőr az egésztől, ha ilyen kalandos lesz, mint a tiétek, én biz'Isten férjhez sem megyek:D

Így vicces történettel még nem tudok szolgálni, majd jövőre, de jó volt végig olvasni ezt a kis történetet:)

2012. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4es köszönjük ! :D legyen jövőre csodálatos az esküvőd, s igyekezz ne úgy átélni ahogy én tettem :D
2012. máj. 21. 16:08
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Ismerve magamat biztosan nem fizettem volna ki a kaját csak 25 főre. Le volt írva a papírra, hogy 25, annyit is kértünk, akkor nem vagyok hajlandó kifizetni. De ha én nem is vagyok elég meggyúzú, akkor hívom apumat. Ő aztán tudja, hogy kell az ilyet kezelni. :D Nem agresszív vagy ilyesmi, nem is szokta felemelni a hangját, de úgy tud hatni az emberekre, hogy utána kétszer is meggondolja a másik, hogy át akarja e verni. :D Jó kis üzletember. :D Jujj most elképzeltem magam előtt. :D


Ja egyébként nem, még nem volt az esküvőnk, de azért remélem ilyesmik nem lesznek.. :)

2012. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mi már 4en reklamáltunk, férjem,apósom,anyósom meg én. De mindent megmagyaráztak,és persze a papírt nem volt hajlandó odafordítani senkinek, azt hitte nem látjuk fejjel lefele, kérésre nem adta oda, csak visszahúzta. A 36 ezerből lett 68 ezer... már mondtuk,hogy hívjunk rendőrt, nézze csak meg a papírt, de már párom mondta inkább, hogy hagyjuk a francba,csomagoltassuk el ami megmaradt kevés, másnap legalább meg lesz az ebéd, és menjünk a fenébe...aztán közölte az egyik vendég, hogy ha tudta volna hogy ide jövünk,akkor szólt volna,hogy ne tgyük,mert őt egy sima ebédnél verték át 1500 Ftal.
2012. máj. 21. 16:15
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

ezt mind ki lehet küszöbölni: sminket,hajat,körmöt magamnak csináltam, barátnőmmel öltöztem,lagzi meg nem volt,csak szertartás helyette elmentünk nászútra :)))


nem volt feszkó,senki se sértődött meg,és összesen 150e-ből kihoztuk. azóta is boldogan élünk :))

2012. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Ezeket mindet azért vonzottad be, mert úgy álltál hozzá, hogy ez egy rémálom lesz, amitől rettegni kell. Persze, hogy össze-vissza bénáztál. Én már alig vártam, hogy bulizzunk egyet a családdal és a barátokkal, meg persze azt is, hogy végre XY-né legyek. Semmi hiba nem csúszott be a nagy napon, mivel nem volt ilyen zűrös forgatókönyv, csak tettük amit tennünk kellett és sodort minket az ár magával. Fantasztikus nap volt, még nagyon sokszor megismételném.
2012. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lagzit nem tartottunk, csak szűk családi körben vacsorát, de az még szűkebb családi kör lett, mint ahogy terveztük, mert az anyósomék és a férjem testvéréék nem tudtak elindulni az esküvőnkre, mert olyan havazás volt feléjük, hogy leáll a közlekedés (február végén) Ennek már több, mint 28 éve. Nálunk meg olyan szélvihar volt, hogy alig tudtunk bejutni a házasságkötő terembe. Legalább sok pénzt nem dobtunk ki a lagzira, tuti, hogy sokan nem tudtak volna eljönni a hóvihar miatt.

A sógornőm az esküvője előtti napon majdnem arcra esett ahogy kiszállt a kocsiból, szerencsére elkapták. Lagzit tartottak: nem azt és nem úgy főzték ahogy kérték, a levesbe való csiga tészta "elkeveredett", délelőtt szaladt a tesóm csiga tésztát venni; nem jött meg az esküvői kocsi, egy ismerőst kértek meg, hogy legyen az ő kocsija a menyasszonyos kocsi, persze a virágdísz sem jött meg, a rokonok díszítették a kocsit nagy kapkodva. Mindez nem volt elég, a varratott ruhája elszakadt a lagzi kellős közepén, biztostűkkel kellett összefogni.

2012. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!