Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 11 fős esküvőnél hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 fős esküvőnél hogyan működik az éttermi vacsora?

Figyelt kérdés
Gondolom elmegyünk beszélünk az étteremmel, de nem hiszem, hogy külön terembe raknak, ugyanis az 100 fős.
2012. júl. 2. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken ilyenkor is elkülönítenek benneteket a többi vendégtől, hisz akár milyen is (gondolok itt arra hogy pici vagy nagy), de esküvő. A legtöbb étterem szerintem így tesz.
2012. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi nyáron 12 fővel leszünk,és olyan éttermet kerestünk,aminek van külön része,14 fő a max kapacitása,igy lesz külön termünk.(maga az étterem kb 15 fős,csak van két különterme)

Lesz halk háttérzene,2 pincér szolgál ki,és vacsi után 3 órát még ott lehetünk.

2012. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hogy kevesen leszünk, így egy légtérbe a többi idegennel, én ott fehérben, mindenki kiöltözve. Kicsit feszélyezne a dolog, nem lenne oldott a hangulat.
2012. júl. 2. 15:15
 4/9 A kérdező kommentje:

Mi falun élünk és itt a környéken 3 étterem van, ezek közül 2 jöhet számításba, az egyiknek nincs külön terme, a másiknak van egy 100 fős.

Így sok választásom nincs.

2012. júl. 2. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha kifizetitek a 100 fős termet akkor mindegy hányan vagytok.
2012. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az esküvőm, hanem az eljegyzésem volt étteremben, és sajnos amikor odaértünk, akkor láttuk, hogy a nagy teremben terítettek, nem a kicsiben. De szerencsénk volt, mert karácsony másnapján volt, és nem voltak vendégek az étteremben, egyetlen egy magányos férfi vacsorázott egy másik asztalnál. Viszont néhány képen rajta van. Ez már nagyon régen volt, gondolom már máshogy van.
2012. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Én voltam úgy vacsorázni (édesanyámmal ünnepeltük a névnapját), ahol ugyanabban a teremben volt egy ilyen kicsi, családias esküvő. Szerintem nagyon helyesek voltak, mindenki kedves volt velük, egyáltán nem kell, hogy ez feszélyezzen!!
2012. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De engem fog, nem tudok vele mit csinálni. Nem akarom, hogy abban a teremben más is vacsorázzon rajtunk kívül.

Nagyon nagy bunkóság ez?

2012. júl. 2. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is ilyen kis éttermes 11 fős esküvőm lesz szombaton. Nem lesz különterem, el sem várnám, nem hinném, hogy zavarni fog a többi vendég. Maximum megnéznek minket, de az meg kinek fáj? Szerintem egyáltalán nem gáz :)Ha zavar kérjétek meg őket, hogy próbálják úgy rendezni az asztalokat, hogy amennyire lehet szeparáltak legyetek.
2012. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!