Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen esküvői vacsorához?

Figyelt kérdés
Sokan leírták, hogy mennyi minden étel lesz a lakodalmukon, alig győztem olvasni. A mi esküvőnk viszont külföldön lesz egy étteremben, ami a tv-torony tetején van. Háromfogásos vacsi lesz, de eszek nem valami hű de nagy fogások. Már ettünk ott egyszer, nekem akkor elég volt, de nem tudom, más mit szólna, ha nem lenne olyan sok kaja. Persze lesz utána torta és édes, sós sütik, hogy azért ne éhezzen senki hajnalig :D

2012. jún. 14. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
tetszene, mert már nagyon unom, hogy a lagzik mindig csak a zabálásról szólnak...
2012. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
48%
#1 Te és a rokonaid zabálni szoktak, az emberek viszont enni szoktak. :)
2012. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És lám második válaszoló, mégis az első válasz hasznos a számomra, és nem a te okoskodásod.
2012. jún. 14. 22:06
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tökéletesen elég lesz. Senki nem érkezik kiéhezve egy esküvői vacsorára, és a legbulisabb lagzi sem jár akkora kalóriafelhasználással, amit ne fedezne egy háromfogásos vacsi. Egy esküvői vacsora hangulatát amúgy sem az adja meg, hogy hány kilót híznak egy este alatt a vendégek:-)) Sok boldogságot, és jó mulatást a násznépnek!
2012. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

ketteske, nem szó szerint értettem, ezt te is tudod...


amúgy az ilyenek miatt megy el az ember kedve a válaszolgatástól, mert a többi nagytudású nem a kérdésre válaszol, hanem az előző válaszokon lovagol...

2012. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna. Viszont, ha későn értesülök a lagziról, nem tudnék kimenni a munkám miatt, mert fél évvel előre meg kell mondanom, mikor kell szabadság. Sajnos még egy külföldi lagzira se tudtam ezért elmenni, pedig már 3-ra is meghívtak, méghozzá igen jó barátaim... :(
2012. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen, az elég kemény hogy fél évvel előtte kell szólnod.. :S

Én fél éve még nem is tudtam, hogy esküvőm lesz :)

2012. jún. 14. 22:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem én leszek itta közönségkedvenc, de nekem szerintem kevés lenne. Nem vagyok egy hájas zabagép, de szeretek enni.És ha már kimennék valami jó kis országba, ahol minden új, minden érdekes,én a gasztrokultúráját is szívesen megismerném, persze mindenféle vad elhajlás és költség nélkül. Megtiszteltetés ha meghívnak egy lakodalomba, de gondolom nem kis összegbe kerül a kiutazás (családostul)+ járulékos költség stb. Úgy gondolom egy esküvő nagyobb kaliberű esemény, mint egy éttermi szerda esti kiruccanás. Nem csak gasztro téren, hanem minden téren. Szerintem az ételnek is tükröznie kéne valahol, hogy ez egy emelkedett esemény. Mindazonáltal egyetértvén az 1sel, nem a zabálásról kell szólnia, de a 3 fogás, ami neked, nőként elég volt (de nem laktál húúú de jól vele)nem biztos, hogy mindenkinek elég lesz, főleg ha nem egy kétórás lagzit tervezel. Mert ugye egy hosszabb mulatás során az ember többször is megéhezhet.

Ez a tiszteletteljes véleményem.

2012. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad van.

De nem a la carte menü lesz, és nem is csak egy szimpla éttermi kiruccanás lesz. 7-től vacsi, utána pedig hajnali 2-3-ig mulatság. Annál tovább itt nem is szokás.

Kicsit én is keveslem az ételt, főleg azért mert már kipróbáltam az ünnepi menüt, és nekem elég volt, de mi van ha más többet szeretne enni. Úgy érzem, hogy az itteni (vagyis külföldi) vendégekkel nem lesz gond, ők ismerik az itteni szokásokat, de a magyar vendégeknek (kb az egész vendégsereg egy negyede lesz magyar) elég fura lesz szerintem.

2012. jún. 14. 22:55
 10/16 A kérdező kommentje:
Esetleg annyit tudunk tenni, hogy szólunk az étteremnek, hogy kicsit nagyobb adagokat kapjon mindenki.
2012. jún. 14. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!