Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívtátok a papot a lakodalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívtátok a papot a lakodalomba? Nem fogja rossz szemmel nézni a násznép, ha meghívjuk?

Figyelt kérdés
A szüleim szerint szokás meghívni a papot a lagziba, aki aztán a vacsora után hazamegy, tehát nem marad a mulatságra. Mi szívesen meg is hívjuk az eskető papunkat, mert nagyon rendes, és jó a viszonyunk, de nem szeretném, ha a násznép feszélyezve érezné magát. Vagy ez megszokott? Nem voltunk mostanában olyan lagziban, ahol lett volna templomi esküvő, régen pedig szokás volt.
2012. júl. 5. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Akkor a bulinak annyi.
2012. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Még ilyenről nem hallottam. Szerintem ez elég régi szokás lehet. Szerintem ha te nem akarod akkor nem kell.
2012. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk (falúból lett városban) még mindig szokás. És itt is csak az van, hogy eszik és elmegy haza. De addig is jól érzi magát és senkit sem zavart, hogy ott van. De, ha te nem akarod meghívni ne tedd, ez a ti nagy napotok... rendezzétek úgy ahogy Ti szeretnétek. Sok boldogságot! :)
2012. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
A násznépet miért feszélyezné, hogy veletek vacsorázik a pap? Szerintem hívd meg nyugodtan, magán a lagzin, tehát a mulatozáson úgysem fog ott maradni.
2012. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Én sem hallottam még ilyent, de szerintem ha öregebb a pap akkor megköszöni de nem meggy el.
2012. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
93%
Még én-se halottam róla . Ha ti meg akarjátok hívni akkor hívjátok de szerintem nem lesz belőle gond ha ott marad a kajálásig .
2012. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton volt az unokatestvérem esküvője és a lagzin ott volt a tiszteletes is. Nem csak a vacsorán, még táncolt is :D. Középkorú, de elég laza pasi. Senkit nem feszélyezett, sőt! :D
2012. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Itassátok le kegyetlenül.
2012. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Meg lehet hívni, majd eldönti, mit szeretne. A násznép meg úgyse azzal fog foglalkozni, vagy nektek örülnek és buliznak, vagy pocsolyarészegre isszák magukat. Nekem ott volt a pap, de az unokatesóm volt az, így elég egyértelmű volt, hogy meghívjuk. :))))
2012. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Skandinávia) szokás, szerintem jó dolog meghívni a papot. :)
2012. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!