Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen plusz ételekkel készüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen plusz ételekkel készülnétek a lagzira, ha falun szervezitek?

Figyelt kérdés

Kis településről származom, és mindig is vonzott ez a közeg. Remek tapasztalataim vannak falusi lagzikról, igazán vidám, hangulatos dolog. És nem mellékesen sokkal jobban kijönnék, hiszen a helyi nénik hoznák a tyúkokat/tojásokat stb., és ők főznének az udvaron. Ebből ki is jönne egy csodás, hagyományos menü, de azért szeretném megspékelni némi "puccosabb" étellel (a sok spórolás miatt ennyi bőven beleférne). Szóval a tipikus leves, pörkölt, töltelék stb. menüsor mellé szeretnék kiegészítést.

Gondoltam rántott sajtra, sajttal-sonkával töltött pulykamellre, ilyesmikre.

Mit ajánlanátok? :)



2012. júl. 9. 00:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

töltött dagadó erdei gombával, pulyka vagy csirkemellfilé aszalt gyümölccsel töltve, orosz hússaláta, töltött gomba, borzas szelet, cigánypecsenye, mézes csirkemell ananásszal

lehet előre pácolt húsokat grillezni

friss zöld salátákat tálalni különböző dresszingekkel

nyári esküvőn jó ötlet idény gyümölcsöket felszolgálni (faragott gyümölcsök, nem kell hozzá különösebb konyhai jártasság)

2012. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen igazi falusi lagzin egyszer óvári szeletet ettem. Hát arra ma is emlékszem, annyira Isteni volt, hogy így megmaradt bennem.
2012. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Grillezés nekem is tetszik mint ötlet. :) Virslik, szalonnák, sűlt pácolthusik, hagymák, krumplik, zöldségek hümm megéheztem :)
2012. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mustafa33 ***** válasza:
Holmi sajtos ruccolás olivaolajos csirkemelles divatos cucok már a könyökén jönnek ki mindenkinek.
2012. júl. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én így készülnék: sütnék kalácsot,pizzát kb 6-7 tepsivel meg fura módon úgy csinálnám ,hogy a lagzin főznék tehát frissen jó az étel pl egy kis pörkölt halászlé gulyásleves ezek az alapok pörköltnek disznópörkölt és ki nem maradna a szabolcsi töltött káposzta. Kiegészítésként lehet még szerintem úgy mond "ebédfélét" vajas burgonyát más néven mi így hívjuk: vajaskrumpli. Mellé még mondjuk ha már hozzák a tojást akkor pl desszertnek bundáskenyeret mért ne?:)

Sok sikert.

15/F

2012. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!