Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 éves kisfiúra milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kisfiúra milyen ruhát adjuk az esküvőnkön?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban lesz az esküvőnk.
2012. júl. 12. 08:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

ha telik rá,én kis vagány öltönyt adnék rá cskornyakkendővel


ha nem,akkor fekete nadrágocska,fehér ing

2012. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
82%
Csináltassatok neki kis öltönyt, és egy kis nyakkendőt. Az egyik ismerősömnek most volt az esküvője és a nevelt fia aki 4 éves abban volt. Az apa és a tanuk ugyanolyan nyakkendőt viseltek, és a kisfiú is. Nekem ez tetszett. De a 2 éves kisfiút, hát egy kis farmer gatyesz, és egy kis ing, ami megy az apuka nyakkendőjéhez. Nekem ez a javaslatom . :)
2012. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Én is azt ajánlom, mint az első.
2012. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Csinosat, de leginkább kényelmeset. Mivel augusztusról írsz, azt jelenit, hogy valószínűleg kb. ezer fok lesz árnyékban.


Templomba vagy a városházára hosszú sötét (vékony anyagból készült) nadrág, zárt cipő, rövid ujjú ingecske; a buliba rövid szárú nadrág, szandál, vékony batiszt vagy lenvászon alapú ingecske.


Vigyetek több váltás ruhát, és ne görcsöljetek azon, ha koszos lesz, mert játszik a többi kölyökkel.


PS: a stressz a sok ember miatt lehetséges, a ti feszkótokat is leveszi öntudatlanul, ezért lehet, hogy erősebben megszeppen és teliszalad az alsó (akkor is, ha rég szobatiszta). Ezért nem árt neki váltás alsónemű is vagy esetleg erre a napra gumibugyi. Attól függ, mennyire bírja a tömeget, az embreket stb. Estelge vihetsz neki a buliba egy vékony kalapkát is, ha várható, hogy sokat lesz a napon.


Sok boldogságot! :)

2012. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
KÉT éves gyereket nem kinoznék öltönynel, meg hasonló öltözetekkel. Közönséges sötétebb nadrág, világos póló, és kész, utána meg rövidnadrág, amiben jól érzi magát. Minek kellene szegénykének egész nap meg este rosszul érezni magát, mert nektek esküvötök van?
2012. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

egyszerű kis farmer halásznadrág és vagány kis kockás ing


Az ilyen ki legényeket még ne kell fekete fehér kombinációba öltöztetni és még az öltönnyel is várhat, öcsémnek kb. 5 évesen vették az első öltönyét.

Egy 2 éves gyerek igen szeleburdi, könnyen elesik és kiszakadhat, vagy leeszi és nehezebb tisztítani mint más ruhát.

2012. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Csak ne öltönyt!!!!!!!
2012. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
szia, az én kisfiam 4 éves, esküvő szintén aug. én kínaiban láttam öltöny szettet neki, gatya, ing, mellény, zakó, nyakkendő, 4500 ft. szerintem ennyit tud. mindig annyi réteg lesz rajta, amennyit az időjárás megkövetel. cipőnek - lezser elegancia:) - magasszárú drapp tornacipő lesz rajta. az étterembe szerintem marad a gatya, a felsőket lecseréljük egy pólóra, ami fehér és rá van festve egy feka nyakkendő. persze emellé pakolok még neki 1-2 pólót/inget, ill. sötétebb gagyót is, pl. zsebes térdnadrág, hha 8-kor is 30 fok lesz.
2012. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Én is valami halásznadrág+ingre gondoltam.A kisfiunk amúgy is nagyon eleven,főleg ha sokan vannak körülötte. Ha gondoljátok képeket is mutathattok!:)
2012. júl. 12. 08:38
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Valami elegáns gatyó meg egy fehér ing bőben elég. Csak ne adj rá öltönyt. Mindig elnézem azokat a szerencsétlen gyerekeket, akiken röhög minden élő ember, mert az ízléstelen szülei egy kínaiban vásárolt borzalmas öltönyt adnak rá csokornyakkendővel. Szánalmas. Öltöny kisgyerekre nem való, igényes ember ilyet nem csinál. Gyerek, neki nem kell elegánsnak lennie.
2012. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!