Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megkéne hívniuk az esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéne hívniuk az esküvőre, vagyis illene?

Figyelt kérdés

A nővérem megy férjhez ősszel (még nem tudják a pontos dátumot). Azon gondolkodtam ma, hogy illendő lenne meghívniuk a párom szüleit vagy sem? A párommal 5 éve vagyunk együtt, eljegyzés most nyáron lesz. Igazából nem is ismerik egymást nagyon, de azért mégis közeli, nem? Mi erről a véleményetek?


22-L


2012. júl. 15. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
ttól függ, hogy mekkora lakodalom lesz. Az esküvöre mindenképpen illene, ha ilyen régen együtt vagytok.
2012. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
70%
Igen, illik meghívni, legalább a szertartásra.
2012. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
olyan jó "közepes" méretű lagzi lesz...nem lesz ott a szomszéd macskája is, de azért barátok, rokonok, unokatestvérek...
2012. júl. 15. 21:18
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Én párommal 2 éve voltunk anno akkor még együtt, de nem laktunk egymással távkapcsi volt, unokanővérem mégis meghívta Őt is.
2012. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Őt? Nem a páromról van szó...a szüleiről...
2012. júl. 15. 21:23
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem kell meghívniuk, én biztosan nem hívnám meg a tesóm párjának a szüleit, még ha óriási lagzim lenne sem.
2012. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hívtam meg a nővérem párjának szüleit. A tesóját is csak a polgári esketésre. El is jött! :)
2012. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de mi köze van a te párod szüleinek a nővéredhez? Ezt most tényleg nem értem...:(
2012. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk is most lesz az esküvőnk,de eszembe sem jutott meghívni a tesóm párjának a szüleit.A tesóm párja természetes,hogy jön és végig velünk is van,de az ő szülei mit keresnének a még nem menyük testvérének az esküvőjén?
2012. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

"az ő szülei mit keresnének a még nem menyük testvérének az esküvőjén?"


És a menyük testvérének az esküvőjén? Szerintem ahhoz sincs közük. Az már egy teljesen más család, teljesen más rokoni kapcsolatokkal. Semmi nem fűzi össze őket az említett esküvővel.

2012. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!