Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A fiúk nyári melegben hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nyári melegben hogy tudnak úgy felöltözni egy esküvőre, hogy ne dögöljenek meg a melegben?

Figyelt kérdés

Meghívott vagyok az unokatesóm esküvőjére, csak nem tudom, miben menjek.

A nőknek ilyenkor jó, mert felvesznek valami elegáns kis ruhácskát, és abba nagyon nem sülnek bele.


A fiúknak mit illik felvenni, ami "lengébb"? Vagy ilyen nem létezik. Szoknyában/ruhában nyilván nem mehetek. :D :D :D


Vajon fehér színű nadrágot és zakót illik felvenni? Azért gondoltam erre, mert az nem szívja be a napfényt, mint a fekete...


2012. júl. 12. 16:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
"Vagy ilyen nem létezik" <- ez is kérdés volt. :D
2012. júl. 12. 16:48
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi, a lányok is megsülnek. Az illem szerint fehérben nem szabad menni, mert az a menyasszony színe, szürkét válasz.
2012. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Világos vászonnadrág rövidujjú inggel. Az öcsémék esküvőjén tavaly néhány idősebb pasi volt öltönyben, a fiatalabbak közül senki. Mondjuk én el sem tudok képzelni fiatal férfin öltönyt, nekem annyira ósdi. De hát ízlések és pofonok.

40/N

2012. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

A pasik szerintem minden sértődés nélkül mehetnek fehérben ... nagyon rondának kell lennie a mennyasszonynak hogy pasikkal keverjék össze :D.

Szerintem egy laza éen vagy vászon nyári öltöny valami világos színben, egy rövidujjú inggel tökéletes.

2012. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én pár hete voltam egy esküvőn és szinte minden férfi világos/ krémszínű nadrágban és valami ingben volt...szerintem csinos, nem kell öltönyt venni
2012. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Magyarul akkor menjek nem fehér nadrágban + fehér ingben, a zakót és a nyakkendőt pedig hanyagoljam?


Amúgy igen, fiatal vagyok /27/, bár nem tudom, ezt hogy találtad ki. :D Viszont esküvőre minden fiú/férfi öltönynadrágban + fehér ingben + zakóban + nyakkendőben szokott menni, nem? Azért, mert ez az elegáns, ez illik. Hiába tűnik egyes embereken ósdinak.

Azért laza szűk farmerben, feliratokkal teli V-nyakú pólóban mégse állíthatok oda, még ha az is a divatos...

2012. júl. 12. 17:11
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor marad valami világosabb színű gatya, bár nekem sajnos csak feketém és szürkém van. :(


Ingből akármilyen jó? Minta, szín, stb.

2012. júl. 12. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Smiley használatból látszik,hogy fiatal vagy -.-

De igen,tökéletes egy világos nadrág és ing,de én vennék hozzá nyakkendőt.

2012. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor úgy fogok öltözni /csak egy világos nadrágot kell szerválnom/, a zakót pedig hanyagolom.


Nem tudom, ebből hogy szűrted le a koromat, mert én már láttam idősebbeket is smiley-t használni...

2012. júl. 12. 17:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyakkendő egy nadrág és egy ing.
2012. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!