Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek belefér a legénybú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér a legénybúcsúba a sztriptízbár?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok nemet is!


Köszönöm


2012. júl. 16. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom inkább a férfiak véleményére vagy kíváncsi. Én nő vagyok, nálam nem férne bele, ha a vőlegényemet odavinnék.
2012. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Én nem örülnék neki, ha ilyen helyre menne a párom.


2012. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ahogyan a leánybúcsúba sem fér bele a chippendale fiú. Nem hiszem el, hogy ezek nélkül ne tudná valaki jól érezni magát. Évekig megvolt a pár ezek nélkül, most meg hirtelen pont az esküvő előtt akarnak ilyesmit?

Félreértés ne essék, én sem vagyok az az otthonülős fajta, azért én is tudok bulizni, ha akarok, de mindennek van egy határa.

2012. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem belefér. A párom legénybúcsúján volt, nem zavart, nem dugta meg senki, nem is azért ment oda, hanem táncolni.


Nekem is volt chippendale fiú a leánybúcsúmon, poénnak jó volt, de nem néztem rá úgy, mint pasira, a párom is így volt a táncoslánnyal. Tudod: "szép, szép, de otthonra nem kéne!" :)

2012. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha vicces barátnők rendre chipendale-fiúkat szerveznek lánybúcsúkra.....

Én 35/nő, és azt gondolom, amíg csak néz, de nem kóstól, addig nincs gond.

2012. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

szerintem nem.


alapból ez a legény leánybúcsú hülyeség.

Szerencsére párom is ezen a véleményen van,sőt,először ő fejtette ki,hogy ő nem szeretne ilyet,nekem kérnem se kellett hogy ne legyen :)

2012. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Számomra nem férne bele, de szerencsére a párom barátai nem is ilyenek. Mondjuk azt sem tudom, hogy lesz-e legénybúcsúja.
2012. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Nő vagyok és szerintem belefér. Mindenki úgy csinál, mintha ez valami hűű, de nagy erkölcstelen valami lenne. Mert mégis miben más, mint amikor a pasi megnéz egy miniszoknyás csajt az utcán? Semmiben. A kedves "jajj, de fujj az én párom nem ilyen" nőknek mondom, hogy bizony az ő párjuk is megnézi, még ha csak egy pillantásra is. Nem vágyakozás, egyszerűen pasi, mint ahogy nekem is feltűnik, ja jóképű pasit látok. Nem vagyunk vakok.

Egy táncosnő erre van. Táncol, a pasik kiabálnak, max megfogják a hátsóját, kifizetik és hazamegy. Nevetséges, amikor egy nő betegesen attól retteg, hogy a leendő férje ilyet lát. Hát, én nem vagyok hajlandó ide süllyedni, nem tartok egy sztriptíztáncosnőtől. Szórakozzanak csak.

Egy ilyen bárban pedig jóformán letörik annak a kezét, aki csak úgy a lányokhoz nyúl, nem úgy van, hogy boldog-boldogtalan megfekteti őket, ilyen helyeken az tilos.

2012. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem férne bele,igaz,én féltékeny típus vagyok :(
2012. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem bele. A férjemnek is volt táncosnő a legénybúcsúján, nem látok benne rosszat.
2012. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!