Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó áron van ez a menü? Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó áron van ez a menü? Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Újházi tyúkhúsleves csigatésztával vagy Tárkonyos borjú raguleves


Vörösboros marhapörkölt vagy Borjúpaprikás vagy Kakaspörkölt vagy Birkapörkölt -kétféle

Köretnek: sósburgonya, nokedli


Vegyes sültes tál:

Pulykamell tekercs sonkával-sajttal töltve párizsiasan

Mustáros pácolt flekken, Rántott sertésszelet

Ropogósra sütött töltött csirkecombok

Baconba göngyölt csirkecomb filé

Rántott gomba, karfiol, cukkíni

Köretnek: sült burgonya, petrezselymes burgonya, rizs, párolt zöldségek, tartármártás


Vegyes salátatál: uborka, paradicsom, káposzta, fejes saláta, csemege uborka, ecetes paprika


5000/fő


Éjfél után büféasztalról:

Töltött káposzta

Megmaradt sültek

Gyümölcsök


+700 forint/fő


ital: Korlátlan italfogyasztás 10 órán át

pezsgős fogadás

Szénsavas pepsi termékek

Rostosok

Johnie Walker, Ballantine’s, Baileys, Jägermaister Tequila, Gordon’s Gin, vodka, Unicum, Vilmoskörte sima és mézes, különféle Fütyülősök


Rengeteg fajta bor


Gösser csapolva és üvegesen, alkoholmentesen is


Kávé, capuccino


4500/fő esetleg +1000 forint/főért koktél keverő 10 alkoholos 3 alkoholmentes koktéllal


Fel is szolgálnak mindent az benne van az árban.


Többen mondták, hogy inkább olyan helyre kellene menni, ahova mi vihetjük a piát, mert akkor olcsóbb, ha visszavisszük, ha valamit nem bontunk ki, de amilyen lagzin mi voltunk mindig azt láttuk, hogy iszonyatos a pocsékolás, rengeteg asztalnál ugyanaz volt, és több helyen csak 1-2 pohárnyi hiányzott belőle, ha meg nem volt mindenhol kirakva, akkor ment a szenvedés, hogy náluk olyan nincs stb. Szóval nem szeretnék úgy járni, hogy arra számolok, hogy ami megmarad visszaviszem, közben meg mindenbe épp csak beleisznak, vagy ami még rosszabb nem lesz elég.


Téli esküvő lesz, forralt borra gondolok még, de amúgy is úgy tudom a téli esküvőkön még jobban fogy a tömény.


2012. júl. 18. 23:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem, hogy melyik jobb, hogy ez a 4500 per fő minden pia benne tényleg rosszabb, mintha mi magunk vennénk mindent? És egy ilyen koktél keverőnek van értelme szerintetek?
2012. júl. 18. 23:33
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem elég sok az 5 ezer, a miénk 2 ezer/fő volt csak az étel, bár az is igaz, nem volt ekkora választék, csak húsleves és vegyes sültes tál mindenféle hússal (göngyölt, rántott), köret és savanyúság.


Mondjuk, ha a ti költségvetésetek ezt megengedi, akkor egész gusztusos menü.

2012. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lesznek idősebb rokonok is, ilyen konzervativabb fajta, amit te mondasz olyat is lehetne valamivel olcsóbban, de azt meg nem szolgálják fel, csak ilyen svédasztal féleség. Azt azért nem szeretnénk. :S
2012. júl. 18. 23:38
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

"És egy ilyen koktél keverőnek van értelme szerintetek?"

Szerintem felesleges.

2012. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
nagyon jó ez. én végigenném a menüt és utána iszonyatosan berúgnék. sok boldogságot:)
2012. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
teljesen reaális
2012. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon jó ez. én végigenném a menüt és utána iszonyatosan berúgnék. sok boldogságot:)"


Én pedig veled tartanék! :D

2012. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy én is azt néztem, te jó isten még a végén én is jól lerészegedek.


Köszönöm a gratulációt! :)


Akkor tényleg reális ez a 4500 az all inclusive :D italozásért, megnyugodtam.

2012. júl. 19. 02:50
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
A miénk 10000/fő, szóval, szerintem midnegyik jó árban van.
2012. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Úristen, ez brutál jó ár, pláne, így hogy minden pia benne van! Ennél jobbat keresve sem találnál! Felénk általában 5.000-et számolnak csak a kajára, + még azon felül a pia. Most is megyünk, aug. 4-én unokatesóm lagzijába, beszélgettünk, ő is mondta, hogy bár ők visznek be italt, olyan 8.000-10.000-be fog megállni a kajával együtt/fő.

És igen; szuper, hogy ha Ti viszitek a piát, és ha megmarad utána vissza lehet vinni, ami nem fogy el, de ha minden asztalon meg van kezdve egy-egy üveg pl.: unicum és minden üvegből hiányzik mondjuk egy deci, akkor azt már nem viheted vissza, és most csak egy fajta piáról beszéltünk a példa kedvéért, de minden piával járhattok így.

A lényeg: maximálisan jó ez az ár! :-)

Szerintem koktélos nem fontos, de egy téli esküvőn, én személy szerint lehet, hogy szívesen fogyasztanék egy kis forralt bor.

Jah, és gratula! =)

2012. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!