Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális az irigykedésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az irigykedésem?

Figyelt kérdés
Az utcánkban lakô csajszinak ma van a lagzia na és kicsit irigy vagyok, nem tőle sajnálom, csak azt hogy nekem soha nem lesz lagzim! Volt más is hasonló helyzetben? 20*L
2012. júl. 28. 17:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is 20 évesen ilyen voltam,de a párom szerencsére nem.A párom mindig pozitívan nézett előre.Ezt elmondom.Volt egy poszter egy autóról a falon,minden reggel mielőtt elment dolgozni megnézte,este szintén.Persze az első a ház volt hogy rendbe tegyük.Ő nagyon szegény volt gyereknek és őt az motiválta,hogy egyszer tudjon venni majd a abban az időben egy hasonló komolyat.Nem ferrari volt a falon,de nagyon komoly német autója van mára.Neked a lagzi az álmod,végül szinte bármi lehet,csak ne azt mond hogy úgysem,mert akkor biztos hogy az úgy is lesz.
2012. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

normális! sajnos én 33 évesen érzem ugyanezt

körülöttem is mindenki házas, de minimum gyereke van, nekem semmi és valószínűleg nem is lesz egyik sem (hogy honnan tudom ez egy hosszabb történet)

úgyhogy fel a fejjel!!! és még tényleg fiatal vagy! bármi lehet!!!

2012. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális! Én 32 évesen gondolom ezt és nem normális! Irigykedek ha látok boldog párokat, esküvőt, stb, de igazából nem a rossz értelemben, mert örülök, hogy boldog embereket látok, csak közben belegondolok, hogy na és nekem ez így mikor?! Aztán jön az ami nem normális, hogy ezt képzelem néha, hogy soha. Hát jövőbelátó vagyok én? Nem!
2012. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat magatokra hagytalak!! Onnan hogy az én távolabbi családom nem fogadja el a párom családját! Másak vagyunk mint a páromék! Ès én hívnèk 15 embert párom 30at és zűr lenne! Van italos emberkék is akik többe nézik a piát s nem mulatnak, veszekednek
2012. júl. 28. 19:27
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, hogy így nem lesz lagzid. Szerintem mind azt hittük, hogy azért, mert nincs (és nem is lesz) senkid. Barátok? Ha már a család zűrös... Meg mondjuk a családnak sem a lagzin kellene balhézni. Vagy a másik lehetőség, hogy ettől pörög a buli... :)
2012. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%
Irigykedés normális, de el fog múlni, nekem elhiheted. 30 évesen már nem fogsz rá vágyni (mármint a nagy lagzira) tartsatok akkor 2 tanús vagy csak barátos esküvőt.
2012. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%

Én 21 évesen találtam meg a páromat és 28 évesen mentem hozzá.

Normális az irigység, cak hiábavaló. Inkább dolgozz rajta, h megtaláld a párod, mert a helyedbe nem fog menni. Nekem se jött.

2012. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Normális az irigykedésed, de biztosan lesz esküvőd, ha szeretnéd, hogy legyen. Nekem majdnem 33 évesen volt 3 hete. Én is azt hittem, hogy soha nem lesz. Nem kell törödni a balhés rokonokkal, ha ugy döntötök, elmentek kettesben 2 tanúval és összeházasodtok. A rokonok veszekedése nem lehet akadálya a házasságotoknak. Aztán lehet már duzzogni, felháborodni, ez akkor is a Ti életetek, nem az övék és ez ne akadályozzon titeket! Sok boldogságot!
2012. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!