Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális az irigykedésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az irigykedésem?

Figyelt kérdés
Az utcánkban lakô csajszinak ma van a lagzia na és kicsit irigy vagyok, nem tőle sajnálom, csak azt hogy nekem soha nem lesz lagzim! Volt más is hasonló helyzetben? 20*L
2012. júl. 28. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem lesz soha? Honnan tudod?
2012. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Könyörgöm, még csak 20 éves vagy! (20 évesen én még azt hittem, hogy dinoszaurusz leszek nagy koromban...)
2012. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Mért kellett a kettest lepontozni? Ez a dinoszauruszos duma annyira jól esett! :D

Amúgy meg: tényleg...honnan tudod, hogy nem lesz lagzid? Netán leszbikus vagy? Attól még csaphattok a családdal egy nagy bulit a leendő társaddal, hogy megünnepeljétek a szerelmeteket.

2012. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Soha ne mondd azt hogy soha.
2012. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 3-as azért kellet lepontozni, mert az emberek zöme búval b*szott, és aki nem az, azt gyorsan likvidálni kell a magyar közfelfogás szerint.


No mindegy, én ettől szegényebb nem leszek, az biztos. :)

2012. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Nagymamám 74 évesen házasodott másodszor, hozzáment a fiatalkori első nagy szerelméhez, úgyhogy ez alapján 20 évesen szerintem még ne temesd el magad.
2012. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

én felpontoztalak, nekem is tetszett a duma :)


amúgy, normális, hogy picit irigy vagy, én is az lennék, pedig nekem már idén októberben lesz :)

2012. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne lagzid? Nem értem.
2012. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
na, engem meg lepontoztak, amiért felpontoztalak... milyen egy korlátolt társaság... :/
2012. júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

normális, én is így érzek

eddig mindig csak olyanok akartak velem járni akik nem szerettek csak olyan "mindegy ki csak legyen valaki" típusok voltak

ezért el se hiszem hogy bárki akit megszeretnék viszontszeretne

21/L

2012. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!