Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn mulatós zenékre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn mulatós zenékre milyen táncokat szoktak táncolni?

Figyelt kérdés
esküvőre vagyok hivatalos de gondba vagyok ezekkel a mulatós zenékkel, nem az én világom, de táncolni természetesen fogok. (pláne mert a rokonság "sokat vár tőlem" mivel láttak táncolni évzáró ünnepségen is, de hát ugye az más, mert egy koreográfiát könnyebb betanulni). na lényeg a lényeg, hogy ilyenkor milyen táncokat szoktak táncolni? mert én csárdásra gondoltam plussz egy-két cigánytánclépésre, mivel ilyen jellegű mulatságba ezek illenek szerintem. de nagymamám meg mondta hogy ők régen keringőztek is, szóval picit elbizonytalanodtam, hogy az alaplépéseit annak is meg kéne tanulnom szerintetek?vagy azzal amit fentebb említettem "el lehet lenni"?
2012. júl. 29. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keringőzni keringőre illik, egy kék a szeme... nótára elég nehéz lesz :) Ha 6/8-os lüktetésű akkor már mehet rá a keringő :p
2012. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Mulatós zenére hajnaltájban olyan break-szerű hip-hop tánc dívik!
2012. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak rázd a popsid!!:D
2012. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mára már a táncok stílusa nagyon megváltozott. A keringő zenéjére tényleg csak keringőt lehet járni. Lassú zenére már nem tangót, slow-foxot járnak, hanem egyszerűen lassúznak. A csárdás még mindig csárdás, az egyéb lakodalmasra pedig a "csűrdöngölés" egyéni ízlés (és képesség, fizikai állóképesség) szerint. Ne félj, nem lesz semmi baj. Heje-huja-haj!
2012. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha eleget iszol, akkor ez nem lesz probléma. a legutolsó esküvőn amin voltam, sok ilyen mulatós zene volt. nyomtuk ahogy a csövön kifér. a lényeg, a mozgás nagyjából egy ütemre menjen a dallammal :)


ez nem táncverseny, nem kell pontos koreográfiát prezentálni :P

2012. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában senki nem tud táncolni, csak pörögnek, forognak, egyet ide, egyet oda, és mindenki jól érzi magát. És ebben semmi érdekes nincs is, én még sose hallottam senkit panaszkodni, csak ezen az oldalon szereti egy-két néptáncos fényezni magát, hogy milyen szánalom, amit az emberek a lagzikban művelnek.
2012. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
break-szerű hip-hop táncok? hajnalban? mikor már mindenkiben van kellő mennyiségű tömény, akkor kezdenek el pörögni a földön?:D egyébként az is eszembe jutott hogy vonatozni is szokás esküvőkön nem? mert egynek az is jó. ja és köszönöm a gyors válaszokat felpontoztam mindenkit
2012. júl. 30. 07:56
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Wow az a lagzi tök jó, csak Lajcsi cseszi el... Jézus de gáz az a fickó... szerintem, ha nem ő van ott még jobb a hangulat.
2012. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!