Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre dj-t hívni a szokásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre dj-t hívni a szokásos mulatós zenészek helyett? Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egyik sem tetszik. Az én esküvőmön (majd, ha egyszer...) zenekar lesz, akik rock-ot fognak játszani. De ha neked a dj tetszik, akkor ne habozz. Az a fontos, hogy neked és a párodnak jó legyen, ne a meghívottak ízlése szerint szervezz. A te nagy napod, nem az övék.
2012. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
Akkor jó ötlet, ha CSAK fiatalokat (30 alatt) hívsz meg, és bulizni akarsz, de ha idősebb rokonok is lesznek, akkor semmiképp, mert nem ők nem éreznék jól magukat a "tucc-tucc" zene mellett.
2012. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, mit rak be. Elképzelem, ahogy a nagymamám Lady Gaga remixre táncol... igazából el se tudom képzelni. És tuti, hogy egy órán belül a fél rokonság dühösen hazamegy, hogy hogy lehetett ezt tenni velük, ezért vettek új ruhát, nászajándékot, készültek, utaztak, stb.


De ha olyan zenéket tesz fel dj, amiket mindenki szeret, akkor jó kis lagzit csaphattok :)

2012. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

Egy lakodalomban NEM az ifjú pár ízlését kell figyelembe venni,hanem a vendégekét! Ennyi tisztelettel tartoznak nekik. Az idősebbek rosszul éreznék magukat egy rockos zenés lakodalomban!

A DJ csak akkor,ha tud mulatós számokat,illetve standard tánczenét is feltenni.

2012. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

én meg azt mondom, a ti napotok, azt hívsz, akit akarsz. Nálunk zenekar lesz, szerintem hangulatosabb, egy bánatom, hogy külföldi számokat (abba), nem játszanak. Viszont a DJ igen :)az játszik rockot, mulatóst, diszkót, bármit, amit kérsz, csak meg kell vele beszélni. Súlyos tévedésben van, aki azt hiszi, hogy csak tuc-tuc zenét játszik a DJ :)

Sok boldogságot!

2012. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A dj nem egyenlő a tuc-tuc zenével. A dj azt jelenti, hogy eredeti számokat játszik, nem hamis, nem fárad el és elég változatos is.

Nekünk dj lesz, de ettől függetlenül lesznek mulatós zenék, retró slágerek, meg mai zenék is.

2012. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%

Közegtől függ.


Ha a vendégek 90%-a fiatal barát és kolléga, teljesen oké, mert ha mondjuk van négy öreg, akik hazamennek már kilenckor, akkor a többinek tök jó a DJ.

Ám ha a vendégség nagy része idősebbekből és középkorúakból áll, meg sok gyerekből, akkor ők valószínűleg inkább mulatóst szeretnének.


De egyébként mi egy szuper zenekart hívtunk, akik MINDENT játszottak. Tényleg MINDENT. Mulatóst és mai zenét is. Tehát mindig olyat, amilyen korosztály épp a tánctéren volt.

2012. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem korrekt. én is gondoltam rá, de a párom családjában van zenész, így ők lesznek, ingyen. ezért mellettük döntöttünk.
2012. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 3-as, aki ezt írtad: "fél rokonság dühösen hazamegy, hogy hogy lehetett ezt tenni velük, ezért vettek új ruhát, nászajándékot, készültek, utaztak, stb.

"


A rokonság nem azért veszi neked a nászajándékot, hogy megvendégeld, hanem azért, mert HÁZASSÁGOT KÖTÖTTÉL. Ne keverd!

2012. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként akkora hülyeség ez a két gondolkodás:


- a te esküvőd, az lesz amit te akarsz

- a vendégeket kell nézni, hogy ne sértődjenek meg


Kedves válaszolók, szerintem az esküvőn jól kell hogy érezze magát MIND az ifjú pár, mert nem lesz több ilyen alkalmuk, és MIND a vendégek, hiszen mégiscsak vendégek, tehát nekik is kedvezni kell. Erre érdekes módon senki nem gondol, hogy nem csak egyik vagy csak másik, hanem mindkettő fél igénye fontos.........................


Ha a DJ mindenfélét játszik, akkor a kérdés egyértelmű válasza: Igen, tökéletes lesz a DJ.

2012. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!