Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párom azt mondta az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta az esküvő után át kell öltöznöm. De mibe? Illik-e?

Figyelt kérdés

Az esküvő után, csak vacsorát tartunk a szülőknek, testvéreknek és legközelebbi barátoknak (25 fő), étterem, hangulatos zene. Nem lesz nagy buli és mulatozás. Nem lesz menyecske tánc.

Át kellene öltöznöm a menyasszonyi ruhából?


2012. júl. 31. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is bulimentes esküvőm volt, eszembe se jutott átöltözni.
2012. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Annyiban mindenképpen igaza van, hogy nem érdemes leenni magad, meg feszélyezetten ülni egy jelmezben, ha kényelmesebben is ülhetnél. Illik, persze, át is szoktak öltözni a vacsorához. De nyilvan van példa arra is, hogy nem.
2012. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél, akkor nem kell átöltöznöd, ez a te napod, azt viseled, amit jól esik.

Ha szeretnél, akkor átöltözhetsz egy "kisebb" koktélruhába mondjuk, a párod húzhat hozzá illő inget.

2012. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát régen az volt a szokás h úgynevezett menyecskeruhába öltözött át a menyasszony a lagzira. Ez azt hiszem a hagyomány szerint piros alapon fehér pöttyös.

De ha nem szeretnéd kifejezetten ezt akkor is érdemes átvenni valami kis könnyű koktélruhát h ne a fehér ruha legyen adott esetben foltos, koszos

2012. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4-eshez hasonlóra emléxem én is.
2012. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk kb. 20 fős ebédünk volt, kb. este 7-ig, zene nem volt. Nem öltöztem át. Olyan jól éreztem magam a menyasszonyi ruhában hogy utána is alig akartam levetni :) Pedig fűzős volt, és reggel óta abban voltam.
2012. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Én lecibálni nem engedtem volna magamról :D

Hasonló esküvőnk volt, buli nélkül, én nem vettem le. Imádtam, annyira gyönyörűnek éreztem magam benne, olyan önbizalmat adott, felszabadult voltam... nagyon jó érzés volt. Pedig alig kaptam levegőt benne, de mégis.

Szóval szerintem ez csak tőled függ! Én még a fátylat se vettem le.

Nekünk volt fotózás, fetrengtem a földön a levelek közt a fehér ruhámba, de semmi baja nem lett, mégcsak koszos se lett. Esküvő után, ha csak egy órát van is rajtad, utána muszáj kitisztíttatni, mert az minimális izzadságtól is besárgul a ruha. Gondolom vagy már olyan nagylány hogy tudj úgy vacsorázni hogy nem eszed le magad. :) A biztonság kedvéért rakj egy szalvétát az öledbe (vigyázz hogy textil szalvéta legyen, mert hallottam olyan esetről hogy a papír befogta a ruhát)

Sok boldogságot!

2012. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A miénk is ilyen volt. Nem oltoztem át. Anyosom egy piros régi kotényt akart rámtuszmákolni, de nem engedtem. Ez a te dontésed.


25N

2012. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Ajaj! Már kezdődik? Mi lesz később?...

Neked akarja megszabni a leendő férjed, hogy te miben legyél? Abban, amiben te akarsz, ő peidg ehhez vág jó képet.


Esetleg adhatsz annyi esélyt, hogy megbeszélés tárgyává teszed a dolgot, és közlöd vele, hogy oké, beszélhetünk róla, hogy szeritne mi legyen, szerinted mi legyen, és kompromisszumra hajlandó vagy.


Az én férjem ki nem mert volna a száján olyat ejteni, hogy megmondja, hogy én mit vegyek fel vagy mit sem. Szép is lenne!

2012. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
beszélhettek róla
2012. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!