Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő úgy, hogy a gyermeketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő úgy, hogy a gyermeketek 5-6 hónapos?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatotok esetleg?

Nem hajnalbanyúló, nagy lagzival, családdal, vacsorával, kis tánccal szeretnénk "ünnepelni". (Előtte csak polgári szertartás lenne, ha ez számít.)


2012. aug. 4. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs, de én tuti nem mennék bele. Két gyerek felcseperedését is végigkísértem, és sokszor arra sincs idő, hogy az ember kitakarítson, vagy elmenjen zuhanyozni egyedül, nemhogy egy egész esküvőre. :D
2012. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettő gyerek anyukája vagyok. Így terveztük mi is, de közbejött egy gyorsított szocpolos esküvő. Örülök neki, nem vágnék bele. Ez nem lagzi lesz. Pláne ha szoptatsz. Egy átlagosan nevelt gyerek ennyi idősen nincs el az anyja nélkül egy estére. Másképp pedig kivitelezhetetlen. 5-6 évesen kivitelezhető lesz:)
2012. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 8 hetes volt a manócska, amikor esküvőnk volt, csak a nagyon szűk kör volt jelen, és szerencsére a baba végigaludta, aztán elmentünk vacsorázni, amit a baba végignyüszögött, aztán mindenki ment haza, hazaértünk, átöltöztem, megszoptattam a gyereket, és arra gondoltam, azon az estén is hányszor kell majd felkelnem hozzá...


Tuti nem csinálnám meg még egyszer!

2012. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor jobb lenne szerintetek nagy pocakkal összeházasodni? Amúgy rosszul fejeztem ki magam, egyáltalán nem szeretnénk hajnalbanyúló, nagy lagzit. De látom eddig nem értettétek félre :D

Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszokat!

2012. aug. 4. 17:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Szűk család lenne nekünk is, velünk együtt 35 fő.
2012. aug. 4. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

A nagy pocakkal meg (szerény személyemnek) az a baja, hogy elvileg a házasság kötelékről szól, egy életre szóló kapocsról. Ahol már gyerek van, tök fölösleges, mert a gyerek lesz az a bizonyos kapocs.


3. válaszoló voltam, én sem akartam esküdni, de a férjem nyomatta, hogy vegyem fel a nevét, én meg beadtam a derekamat, hát szép kis emlék lett az esküvőm...


Nagypocakkal ugyanúgy nem tudsz se táncolni, se inni 1 pohár pezsgőt, se semmit...

2012. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nkünk 11 hónapos volt a lányunk mikor volt az eslüvőnk. 20 fő, délután 2-kor volt a polgári, utána egy étterembe többi. Mindenki foglalkozott a gyerekkel aki csak tudott. A polgári alatt pl. a barátnőm kint sétált vele a parkba, az étterembe pedig az ölébe vették a rokonok és táncoltatták. Este 9 fele a kocsiba beraktuk aludni, mindig kint volt valaki az étterem előtt cigizni így figyeltek rá. Én bevállalnám megint. Hajnali 1-2 fele ment mindenki haza. Ja és szoptattam, de azt is megoldottam a kocsiba. Szerintem ha nem 5-6 hónapos hanem 1 év körül lenne már ti is jobban tudnátok tőle mozogni. Igaz döcögősebb mint gyerek nélkül, de ezt be kell kalkulálni.
2012. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk most lesz nemsokára a lagzi. 13 hónapos a kislányunk. Kicsit félek tőle, mert most egy félős időszakát éli, de lesz több gyerkőc is, meg ugye minden új lesz számára, biztos nem lesz gond a lefoglalásával. Este egyébként 9kor fektetem, de lehet most kicsit tovább hagyom ébren. Úgy terveztem, hogy többen mennek majd rá vigyázni az éjjel, váltva, hogy mindenki tudjon bulizni is. Hogy meddig tart majd a buli, nem tudom, de éjjel már nincs sok gond vele, csak a cumit kell visszatenni a szájába, ha kéri. 5-6 hónapossal viszont nem vállalnám be! Akkor még éjjel is többször szoptattam, nem lehet ugye egy kortyot sem inni, nappal is többször alszik, lehet a hangzavart sem bírja. Bár talán egy estig tartó beleférne. Úgy 8-ig...
2012. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!