Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pest környékén kitől lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pest környékén kitől lehet legolcsóbban Cadillacet bérelni?

Figyelt kérdés
Esküvői autónak szeretnénk Cadillac DeVille-t vagy Eldoradot. Eddig csak olyan árakon találtunk, ahol kb. kétszeres benzinárat fizettetnek. Tudom, hogy sokat eszik egy ilyen, de azért ne akarjanak már a házasulandókból meggazdagodni. Abszolút ideális esetben ez az autó convertible vagy cabrio, és rózsaszín vagy kék lenne, feka sofőrrel, de ha jó az ár, nekem elég annyi, ha a márka stimmel..:)

2012. aug. 4. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyálon,a Deák Ferenc utcában van egy karosszéria lakatos mester.Neki ha jól tudom,2 is van és mind a kettő gyönyörű,old timer autó(OT rendszámmal),szoktak tőle kölcsönözni,de csak úgy ,hogy ő vezet.Bíró Sándor a neve.
2012. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és éltem Amerikában, akkor szerettem bele ezekbe az autókba, úgyhogy nem nagyzolás, hanem nosztalgia.. Ez nyilván eszébe se jut annak, aki olyan gonosz, hogy patkány volt a matchboxa..
2012. aug. 5. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ja és éltem Amerikában"


Akkor tudnád, hogy nem "fekázzák le" a "színeseket" !!

Mert addig rugdosnának, amíg patkányképű lennél!!

2012. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A "feka" a feketét jelenti és csak mi értjük. Négerezni NEM szabad, mert a "negro" a csúnya szó rájuk. Látszik, h csak egy síkhülye kötekedő vagy, csak nem tudom, mire van ekkora mellényed.:) Elmebeteg, megkeseredett PATKÁNY -ami nem a veréstől lett, hanem gyári..:P
2012. aug. 7. 19:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, meg ez a "biztos nem is élt ott" hozzáállás..-.- Lassan azt kezdem szégyellni, h nem oda születtem, mert ott nem divat poénból gyűlölni másokat.. Ahogy Londonban sem -mert ott is éltem, ha éppen rágni szeretnéd a kefét -bár sztem ha inkább abba fektetnéd az energiát, hogy anyanyelvi szinten megtanulj több nyelvet, talán neked se csak az irigykedés jutna. Amúgy vki mondja már meg, hogy lehet az ilyen parasztokat letiltani, mert ez nem hiányzik a lelkemnek..!:S
2012. aug. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!