Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyünk ha megjelenik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ha megjelenik az esküvőn? Megpróbálom röviden leírni a lényeget és légyszi adjatok valami jó tanácsot.

Figyelt kérdés

Szombaton fogunk összeházasodni a párommal.annyi a gondunk, hogy őt az anyja már jó párszor eldobta az öccsével együtt. A lényeg hogy a legutolsó 2 éve volt, és azóta nem beszélnek. Nem is hívtuk az esküvőre. A lényeg hogy a kishúgát viszont szeretnénk ha ott lenne az apjával együtt.( elváltak már rég) Meg is lett beszélve , az apjuk intézte.stb.. Erre szombaton mondja a kislány ( 9 éves) hogy az anyja azt mondta nem engedi vissza az apjához szombaton hanem ő hozza oda a polgári helyszínére. Ezen nagyon kiakadtunk, hiszen volt ideje felvenni a kapcsolatot a 2 év alatt a fiával még most is lehetne. De miért pont 11 én kell ezt megtenni? Előtte vagy akár utána is lehetne. Joga van elrontani az esküvőnket? Tudom ha odajönne a párom kiosztaná, de ennek semmi értelme nem lenne, mert onnantól kezdve ha odajön már elrontotta a nagy napunkat. Mit tegyünk?

Én már arra gondoltam hogy kicsit tudatosan késünk. Addigra ha odajönne, anyukám vagy a párom apja elküldhetné. Mi a véleményetek?


2012. aug. 6. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szóljatok párod apukájának. menjen el a kislányért, és ha a nő nem adja, meg menni akar, akkor tartsa fel, ne engedje oda. esetleg megkérhettek pár barátot, ha meglátják (biztosan előbb érkezne, mint ti), szép kedvesen kísérjék el
2012. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, hogy anyukám mondja meg neki.Egy csomó pénzt és erőt férceltünk a lagzinkba nem akarjuk hogy elrontsa. De mi van ha azt mondja hogy a fia nősül és ott akar lenni?
2012. aug. 6. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen meg kell neki mondani,hogy akkor nem tartotta a fiának,mikor eldobta magától,akkor most sem az.
2012. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Hazudjatok pár nappal a a lagzi előtt valamit az anyósjelöltnek, h változott a program és nem itt hanem amott lesz az esküvő. :D Vagy nem abban az időpontban, hanem 1 nappal később.


Nagyon bunkó vagyok?

Ő is az volt mikor eldobta a gyerekét. :P

2012. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. akkor meg kell neki mondani, hogy a srác, akinek a lagzija lesz, azt mondta, hogy neki megszűnt az anyja, mikor eldobta magától. de a legjobb egyenesen az lenne, ha a vőlegényed felhívná, és közölné vele, hogy mit mondott a kislány, és ha ott meglátja, mindenki előtt megalázza azzal, hogy nyilvánosan kirúgja a saját esküvőjéről...


2. voltam

2012. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg jó :) de szerintem napokat ne hazudjatok, mert ugye fura lenne, ha keddet mondanátok, lévén az esküvők általában szombaton vannak. ne is koraibb időpontot mondjatok, mert akkor marad és megvárja. hanem ha mondjuk 3kor kezdődik a polgári, hazudjátok, h csak ötkor. a párod apukája meg menjen el a kislányért, h nálad van egy koszorúslányruha, és a lánynak még át kell venni vagy valami. az anyuka meg nem viheti a ruháért a kislányt, mivel te nem látod szívesen. gonodlom ezt ő is tudja. szóval a kislány jön időbe, az anyuka meg így járt.
2012. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az exfeleség akart mindenáron jönni - senki sincs vele jó viszonyban. Szűk körű esküvő volt, így apámnak, apósomnak, tanúmnak, tanúm tolmácsának, sógoromnak (aki szép nagy darab ember), megmondtam, hogy ha megjelenne, legyenek kedvesek vagy szóban kitessékelni, vagy ha az nem használ, akkor fizikai erővel.

Sógorom kifejezetten utálja, úgyhogy ő a 150 kilójával örömmel jelentkezett a feladatra.


Az étteremben csak asztalt foglaltunk, ott a férjem aggódott, hogy ha oda fog jönni, mit csinálunk, joga van ott enni egy másik asztalnál. Mondtam, hogy akkor a személyzet választhat, hogy vagy őt teszik ki, vagy mi huszan állunk fel.


Szerencsére végül nem jött el, de ez volt a haditerv, ha megjelenne.

2012. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:
Pár markos barátot kérjetek meg, hogy miután odahozta a kishúgot, kedves, de ellenállhatatlan módon adják tudtára, hogy ő meg nem hivatalos az eseményre!
2012. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb megoldás ha megbíztok valakit azzal, hogy tartsa távol tőletek úgy hogy ne is tudjatok róla, hogy egyáltalán ott volt-e ha van rendőr vagy biztonsági őr az ismerőseitek között egy egyenruhával és határozott fellépéssel mindent meg lehet oldani!
2012. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!