Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötletek lánybúcsúra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek lánybúcsúra?

Figyelt kérdés
Valakinek valami jó ötlet lánybúcsúra!? Mesélnétek a saját lánybúcsútokról? ( Milyen volt?, Hol tartottátok? Milyen meglepit kaptatok? Milyen vicces feladatok voltak?)
2012. aug. 6. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tartottunk. Nem láttam értelmét, mivel nem búcsúztattam a lányságom.
2012. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első! Ha neked semmi ötleted nincs, akkor minek válaszolsz?


Kérdezőnek: Nekem még nem volt lánybúcsúm, de szerintem a tipikus bulis feladatok mehetnek. Csokis pelenka, széktánc, csukott szemmel evés, amit aztán ki kell találni, felnőtt activity, stb...

Jó kis koktélok, némi alkohol, egy kedves táncos fiú, és ahogy oldódik a hangulat, lesz néhány ötletetek :)

2012. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nincsen rosszabb egy primitív lánybúcsúnál. Én esküvő előtt állok még, de ha valaha lesz is lánybúcsúm, tuti nem lesz egyik diszkóból a másikba menés, f@sztorta, ivászat, nyuszifül a fejemen, farok a fenekemen, csokis pelenka és effajta dolgok. Az a véleményem, hogy ezt csinálják azok akiknek nincs sütnivalójuk elég...Én ennél többre tartom a baráti körömet és saját magamat. Sajnos néhány ismerősöm volt osztálytársaim, évfolyamtársaim ilyen képekkel töltik tele a facebookot...


Nekem az a véleményem, hogy ha valaki nem tud valami ízléseset kitalálni és kreatívat, akkor inkább a semmi...



Amúgy egy barátnőmnek egy kis erdei házban volt a lánybúcsúja, feladatokat megoldva bekötött szemmel került oda. Ott frappáns, szövegek, feldíszített ház várta, finom torta "férjez megyek" felirattal. Volt "game over"-es pólója is. ízléses volt, jól szórakoztak, szép élmény maradt.


Nem kell a jóízlés határait feszegetni "sz.ros" pelenkával, szerintem.

2012. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt és élveztem :) csak összejöttünk páran lányok, voltak nekem jópofa feladatok: kvíz a vőlegényről, fűszerfelismerés és konyhai eszköz felismerés bekötött szemmel, fogalommagyarázat megadott szavakkal, ruhavarrás. Mind jópofa volt, nem volt semmi ciki benne, ettünk, ittunk, jól mulattunk. Ajándékba kaptam receptkönyvet, szépségápolási cuccokat, kék legényfogót, meg egy két jópofaságot. Szoktak még petrezselymet árultatni idegeneknek. A barátnőktől függ milyen lesz. Voltam olyan lánybúcsún, ahol teázóban beszélgettünk, az is nagyon jó volt.
2012. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket. Ment mindenkinek a zöld kezecske.:)

Ha valakinek van még valami jó ötlete azt is szívesen meghallgatom.;)

2012. aug. 7. 20:44
 6/6 anonim válasza:
2012. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!