Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsúra ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsúra ötletek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Hivd meg a baratnoidet, es erezzetek jol magatokat. Akar elmentek otthonrol, akar nalatok lesz buli. Ha van hetvegi hazatok, vagy szolos hazzal egyutt, akkor ott is megtarthatjatok, en olyanban voltam. Irto jol sikerult.

Kulonben mire gondoltal, irjal tobbet.

2009. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak, vagy barátnőnek lenne? Én kétszer voltam, mindkétszer vittünk valami apró ajándékot, és sütit. De sok enni és innivalóval vártak. És jó kis próbák elé lett állítva a menyasszony. Sokat nevettünk, és mindent kiállt. Utána buli, tánc egy szórakozóhelyen.

Ha érdekel, van egy komplett feladatsorom amit a menyasszonynak kell megoldania, mielőtt a barátnők az áldásukat adják a házasságra való alkalmasságra.

2009. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen feladatsorod van? :)

Ez engem is érdekelne! =)

2009. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A netről állítottam össze a barátnőm lánybúcsújára. Csak írj privát üzit, hogy el tudjam küldeni, ha kell.
2009. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!A feladatsor engem is érdekelne.
2009. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

leírom az enyémet, rettentö jól éreztük magunkat.


legjobb barátnöm szervezte, elkérte tölem azoknak a telefonszámát akit megakrnék hívni, pl kolléganök, sogornök, férjem részéröl a barátnök.

aztán ö szervezett mindent. 14-en voltunk. a legközelebbi barátnöimmel nálunk találkoztunk, oda hívott taxikat amikben külön jóképü vicces taxisoförök voltak (ismerösének taxi társasága van így letudta szervezni egy útra) így már elég hangulatba értünk az étteremhez ahol külön termünk volt. kedvenc piáink és kaja kaja. aztán jött egy naggggyon jóképü, sexi táncosfiu, aki egy nagyon szuper showt mutatott be, olyan sokat nevettünk ebben a félórában. aztán éjfélkörül discoba mentünk, ahol kitáncoltuk magunkat, és hajnalban még a csajok nem akartak haza menni (sokan nálunk aludtak) mert hogy a fiuk tuti sokáig lesznek, így reggel 7-ig elmentünk egy másik bárba.


nekem ez egy perfect leánybúcsu volt. de voltam olyanon ahol kukis szivószál volt a legnagyobb dolog, de ott a menyasszonynak ez volt a stílusa. azon is jóléreztem magam.

2009. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyon sokat találsz:

[link]

Főleg a humoros tárgyak rovatot böngészd át. :)

2009. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, barátnőmnek szeretném szervezni, és a feladatsor engem is érdekelne. köszi
2009. febr. 16. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csajok! Akinek kell, az kattintson a "Privát üzi a válasz írójának" szövegre és írjon, akkor elküldöm. Remélem lajka megkapta.
2009. febr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!