Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet beszerezni a hajadon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kittibaba21221989 kérdése:

Hol lehet beszerezni a hajadoni nyilatkozatot? Mennyi idö és mennyibe kerül. Fontos!

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az anyakönyvi hivatalban. Szerintem 2000 ft okmánybélyegnél nem drágább
2012. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csak én kint lakom es nem tudtam.
2012. aug. 9. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha ráér,konzulátuson keresztül lehet kérni.Ha nem annyira akkor viszont haza kellene jönni arra az időre.
2012. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idekint azt mondtäk hogy nem lehet. és mennyi idö lenne ez
2012. aug. 9. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom,németországban vagy:) Én is anno odamentem férjhez,bár mi itthon.Unokahugom itthonról intézett mindent,ő nemrég ment férjhez kint.Hívd fel mindenképp a magyarországi lakohelyedhez tartozo anyakonyvi hivatalt,ott tudnak segíteni.1 hónappal tuti szamolnek,nem viszik tulzasba a gyors ugyintezest.
2012. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!