Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten ismer valaki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten ismer valaki olyan jó, elegáns éttermet ahol kb.20-25 fős esküvői vacsorát lehetne tartani és el lehet szeparálni a többi vendégtől a társaságot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mcdonaldsnál ha fizettek lekerítenek nektek helyet.
2012. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek a Hauszmann utcai trófeában volt. Kaptak külön helyet, és adott összegért mindenki azt evett amit akart. Csak odamentek fizettek elmentek. És nem jöttek ki drágábban mintha maguk intézték volna... Nincs mosogatás nincs főzés probléma... :D
2012. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
A trófea teli van prolival...
2012. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem Gundel étterem, ahol egy tál kaja 20 ezer forint, ez tény.

Amúgy az őstuskók szokása prolizni tudtad-e?

2012. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Mi esküvőnk Kőbányán volt,igy a kispesti régóta ismert kajáldában volt: A Boczkóban.Mi az emeleten voltunk,csak mi:) Nagyon jó volt. Kb 30an voltunk.

A lányom keresztelőjén meg a Torockó ban voltunk Kőbányán.Itt az udvaron voltunk,de bent nagyon szép a kajálda. S el lehet különiteni ha kéritek!:) A Keresztelő nyáron volt,hatalmas udvaruk van és játszótér is van. (Hinta csuszda pl)

2012. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Hármaska!


Nem értem, hogy miért válaszolsz olyan kérdésre, amire hasznos választ nem tudsz adni, akkor legalább a szótárt nézegesd, hogy helyesen tudd a hülyeségeidet mondani!

2012. aug. 9. 12:12
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A Trófea tele van proletárral.


Így megfelel? :P

2012. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én már voltam egyszer-kétszer, de szerintem ez nem így van! Sőt még egyszer egy híres, közismert embert is láttam ott!
2012. aug. 9. 12:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az újgazdag parasztok szoktak prolizni.
2012. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a barátnőméknek a LaGuna étteremben volt csepelen, de van laguna Zuglóban is. nagyon szép elegáns hely, nekem nagyon tetszett mindkettő.
2012. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!